Ana SayfaKredilerDenizbank Web’de Kredi İhtiyaç Kredisi

Denizbank Web’de Kredi İhtiyaç Kredisi
D

-

Denizbank İnternetten Kredi

Denizbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler Denizbank şubelerine gitmeden de kredi başvurusu yapabiliyorlar. Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak için Denizbank internet şubesine giriş yapmanız yeterli oluyor. Ardından Web’de Kredi kategorisine giriş yaparak hemen başvur butonunu kullanabilirsiniz. Krediye hemen başvurmanız durumunda kısa süre sonra sizlere sms ile kredi başvurunuzun sonuçları iletilir. Bu sonuca göre hareket eder, kredinizi alırsınız.

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan Denizbank Web’de kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,59’dur. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyalarına bakarsanız bu kredi ile diğer ihtiyaç kredileri arasında kredi faiz oranı farklılığı görürsünüz.

Denizbank aracılığıyla internetten alınabilecek olan Denizbank Web’de Kredi için belirlenen vade seçenekleri en fazla 36 aya kadar çıkabiliyor. Bu durumda kredi kullanan kişiler 1 ay ile 36 ay arasında bir tercih yapıyorlar. Böylece kredinin vade seçenekleri belirlenmiş oluyor.

Web’de kredi için Denizbank belli bir oranda komisyon alınıyor. Kredi tahsis ücreti adı altında alınan bu komisyon 10 bin liralık bir kredide 52,5 TL olarak göze çarpıyor. Kredinin miktarı düştüğünde düşen kredi tahsis ücreti 1000 liralık bir kredi için yaklaşık 5 liradır.

Denizbank Web’de kredi ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı ise tam yüzde 25,94’tür.

Her ne kadar internet üzerinden bu krediyi alabiliyor olsanız da krediyi alırken hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. 35 yaşında bir erkek 12 ay vade ile ihtiyaç kredisi çekerse bu süreç için belirlenen sigorta prim tutarı 3,37 TL olacaktır.

10 bin lira kredi alan bir kişi Denizbank Web’de kredi kampanyasından bir de 36 ay vade talep ederse bu kişi aylık 386 lira ödeme yapar. Alınan 10 bin liralık kredinin geri ödemesi toplamda 13 bin 915 TL olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol