Ana SayfaKredilerFinansbank Güncel Kredi Faiz Oranları 2016

Finansbank Güncel Kredi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Finansbank 2016 Kredi Faiz Oranları

Finansbank en çok tercih edilen özel sermayeli bankalardan biridir. Bankanın çeşitli kredi kampanyalarına sahip olması kredi çekmek isteyen kişilerin seçenek olarak Finansbank’ı da tercih etmelerini sağlıyor. Finansbank her konuda kredi verebiliyor. Bayram kredisi, işyeri kredisi, taşıt kredisi ve buna benzer kredi paketlerinin her birini Finansbank’ta bulabilirsiniz. Finansbank’ın vermiş olduğu kredilerden faydalanmak için ise internet şubeyi kullanabilir ya da herhangi bir Finansbank şubesine gidebilirsiniz.

Finansbank sayesinde maksimum 12 ay vade ile alabileceğiniz kredilerden biri bayram kredisidir. Bu bayram kredisi Eylül ayının sonuna kadar verilmeye devam edecek. Eğer bayram kredisi kullanacaksanız ay sonuna kalmamanız gerekiyor. Finansbank bayram kredisi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,20’dir. Buna ek olarak bu kredi kampanyasında yüzde 0,5’lik bir kredi tahsis ücreti uygulaması bulunuyor.

Finansbank kredilerinden biri de yaz kredisidir. Yaz kredisi almak isteyen kişiler de tıpkı bayram kredisi gibi maksimum 12 ay vade talep edebiliyorlar. Yaz kredisini almak isteyen kişiler yüzde 0,5 oranında alınan kredi tahsis ücretini bankaya ödemeliler. Bunun yanı sıra kredi için ödenmesi gereken faiz oranı ise yüzde 1,27 olacaktır.

Finasbank online kredi internet üzerinden alınabilen bir kredidir. İnternet üzerinden alınabilen bu kredi için ödemeniz gereken kredi faiz oranı ise 1,20 olarak belirlenmiştir. İhtiyaç kredisi olarak sizlere sunulan bu krediden faydalanırken maksimum 36 ay vade talep edebilirsiniz.

Finansbank tanışma kredisi adı altında alabileceğiniz ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı ise yüzde 1,19’dur. Bu kredi de bir ihtiyaç kredisi olduğu için 36 aydan fazla vade talep edemezsiniz. Ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti kredinin yüzde 0,5’i olarak alınır.

Eğer borçlarınızı tek bir bankada toplamak istiyorsanız Finansbank borç transferi kredisi alabilirsiniz. Alabileceğiniz borç transferi kredisi sayesinde sadece yüzde 1,20 faiz ödersiniz. Bu kredi için de 36 ay vade talep edebilirsiniz. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.