Ana SayfaKredilerTEB Taşıt Kredisi Kampanyası

TEB Taşıt Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  TEB Taşıt Kredisi

  Bazı bankalar sadece sıfır araçlar için taşıt kredisi veriyor. Sıfır araçlar için taşıt kredisi veren bu bankaların kredi faiz oranları da bir hayli düşük. Ancak 2. El araçlar için taşıt kredisi veren banka sayısı oldukça az. Zaten bir ikinci el araba için taşıt kredisi almak istediğinizde aracın en fazla 10 yaşında olması gerekiyor. Çünkü bu modelden daha düşük modelli araçlar için taşıt kredisi verilmiyor. TEB taşıt kredisi kampanyasını incelediğimizde sıfır araç alacaklar ve ikinci el araç alacak olanların bu kampanyadan faydalanabildiğini görüyoruz.

  TEB kampanyalarından biri olan taşıt kredisi kampanyasına ait kredi faiz oranına baktığımızda taşıt kredisi için belirlenen kredi faiz oranının yüzde 1,35 olduğunu görüyoruz. Yüzde 1,35 kredi faiz oranıyla verilen bu krediden faydalanan kişiler 48 aya kadar vade talep edebiliyorlar. Birçok banka taşıt kredisi için maksimum vade seçeneğini 36 ay olarak belirlemiştir. Ancak TEB taşıt kredisi kampanyasında bu vade seçenekleri 48 aya kadar çıkabiliyor.

  TEB taşıt kredisi almak isteyen kişilerin araç model bilgileriyle şubelere başvuru yapmaları gerekiyor. Aracın marka ve modelini bildirdiğinizde bunlar incelenir ve buna göre kredinin çıkıp çıkmayacağı netleşir. Taşıt kredisi kampanyasının birtakım masrafları da bulunuyor. Eğer kredinin masraflarını peşin olarak öderseniz çekmiş olduğunuz krediyi kesintisiz olarak alabilirsiniz. Ancak kredinin masraflarını peşin olarak ödemezseniz kredi çıktıktan sonra bu tutarın içinden masraflar otomatik alınır. 48 ay vadeli 20 bin lira taşıt kredisi aldığınızda sizlerden alınacak olan toplam masraf 247 TL olacaktır.

  48 ay vadeyle 20 bin lira TEB taşıt kredisi alan kişiler aldıkları krediyi ayda 602 lira olarak geri öderler. Yani alınan 20 bin lira toplamda 28 bin 927 lira olarak geri ödenecektir.

   

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.