Şeker Finans Kiraya Son Masrafsız Konut Kredisi

0

Şeker Finans’tan Avantajlı Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut kredisi kullanmak için kredi faiz oranlarına baktığınızda bu faiz oranlarının 0,95 ile 1,17 arasında değiştiğini göreceksiniz. Konut almak isteyenlere destek veren bankalardan biri olan Şekerbank sayesinde de kredi çekebiliyorsunuz. Şekerbank konut kredisi kampanyasını Şeker Finans Kiraya Son Konut Kredisi kampanyası adı altında veriyor. Bankadan kredi alabilmek için evvela uygunluk kriterlerini yerine getirmeniz gerekiyor. Gelir durumunuz, kredi notunuz bu konuda etkili olacaktır.

Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyasından faydalanarak kredi alan kişilerden kefil istenmiyor. Ancak bu kişiler aldıkları kredi için evi ipotek ettirirler. Aynı zamanda alınan kredinin tamamı evin yüzde 75’lik bölümü için verilir. Şeker Finans konut kredisi kampanyası için belirlenen güncel konut kredisi faiz oranı ise 1,12’dir. Bu kredi faiz oranı müşteri skoruna göre belirlenen bir oran değildir, sabittir. Dolayısıyla Şekerbank sayesinde konut kredisi almak isteyen kişilerin tamamı aynı kredi faiz oranıyla kredi kullanırlar.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyasında belirlenen kredi maliyet oranı yıllık yüzde 13,44’tür.

Bu kredinin en büyük özelliği masrafsız bir kredi olmasıdır. Diğer bankalardan kredi aldığınızda kredi için masraf ödemeniz gerekebiliyorken Şekerbank sizlere masrafsız konut kredisi fırsatı sunuyor. Böylece sadece aldığınız krediyi ve bu krediye ait olan faiz miktarını bankaya geri ödemeniz gerekiyor.

Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyasından 100 bin liralık bir kredi alarak faydalanırsanız ve 120 aylık bir vadede almış olduğunuz krediyi geri ödemek isterseniz bunun için bankaya ayda 1519 TL ödeme yapmanız gerekir. Toplamda ise aldığınız 100 bin liralık kredi için 82 bin 300 lira kredi faiz farkı ödemeniz gerekecektir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın