Ana SayfaKredilerŞeker Finans Kiraya Son Masrafsız Konut Kredisi

Şeker Finans Kiraya Son Masrafsız Konut Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Şeker Finans’tan Avantajlı Konut Kredisi Faiz Oranları

  Konut kredisi kullanmak için kredi faiz oranlarına baktığınızda bu faiz oranlarının 0,95 ile 1,17 arasında değiştiğini göreceksiniz. Konut almak isteyenlere destek veren bankalardan biri olan Şekerbank sayesinde de kredi çekebiliyorsunuz. Şekerbank konut kredisi kampanyasını Şeker Finans Kiraya Son Konut Kredisi kampanyası adı altında veriyor. Bankadan kredi alabilmek için evvela uygunluk kriterlerini yerine getirmeniz gerekiyor. Gelir durumunuz, kredi notunuz bu konuda etkili olacaktır.

  Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyasından faydalanarak kredi alan kişilerden kefil istenmiyor. Ancak bu kişiler aldıkları kredi için evi ipotek ettirirler. Aynı zamanda alınan kredinin tamamı evin yüzde 75’lik bölümü için verilir. Şeker Finans konut kredisi kampanyası için belirlenen güncel konut kredisi faiz oranı ise 1,12’dir. Bu kredi faiz oranı müşteri skoruna göre belirlenen bir oran değildir, sabittir. Dolayısıyla Şekerbank sayesinde konut kredisi almak isteyen kişilerin tamamı aynı kredi faiz oranıyla kredi kullanırlar.

  Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyasında belirlenen kredi maliyet oranı yıllık yüzde 13,44’tür.

  Bu kredinin en büyük özelliği masrafsız bir kredi olmasıdır. Diğer bankalardan kredi aldığınızda kredi için masraf ödemeniz gerekebiliyorken Şekerbank sizlere masrafsız konut kredisi fırsatı sunuyor. Böylece sadece aldığınız krediyi ve bu krediye ait olan faiz miktarını bankaya geri ödemeniz gerekiyor.

  Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyasından 100 bin liralık bir kredi alarak faydalanırsanız ve 120 aylık bir vadede almış olduğunuz krediyi geri ödemek isterseniz bunun için bankaya ayda 1519 TL ödeme yapmanız gerekir. Toplamda ise aldığınız 100 bin liralık kredi için 82 bin 300 lira kredi faiz farkı ödemeniz gerekecektir. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.