Ana SayfaKredilerFinansbank Standart Mortgage Konut Kredisi Faiz Oranları

Finansbank Standart Mortgage Konut Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Finansbank aracılığıyla konut kredisi almak isterseniz sizin için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,07 olacaktır. Bu bankanın konut kredisi faiz oranları vade seçeneği ve kredi miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. Eğer daha az kredi alıp kısa vadede geri ödemek isterseniz Finansbank konut kredisi kampanyası sizin için daha mantıklı bir seçim olacaktır. Zira bu şekilde almış olduğunuz kredi için çok fazla kredi faiz miktarı ödemeniz gerekmez.

Finansbank standart mortgage konut kredisi için belirlenen masrafların toplam tutarı 1127 liradır. Bu miktarı kredi başvurusu esnasında ya da kredinizi alırken ödeyebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti, ipotek tesis bedeli, DASK, konut sigortası ve hayat sigortası bedelleri bu masraf toplamına dâhildir.

Yıllık maliyet oranı yüzde 15,39 dolaylarında olan Finansbank standart mortgage kredisi için bankaya kefil göstermeniz gerekiyor. Eğer kefiliniz yoksa bu krediden faydalanamazsınız. Banka sizden sadece 1 kefil ister, bunun dışında almış olduğunuz ev de ipotek ettirilecektir. Kredi borcunuzun tamamını ödedikten sonra evinizin üzerindeki ipotek kaldırılır.

Finansbank standart mortgage konut kredisi kampanyası için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu vade seçeneklerinin 1 ay ile 120 ay arasında değiştiğini görüyoruz. Krediye başvururken bu vade seçeneklerinden birini seçerek başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Krediye başvurmak için kimlik belgeniz, alacağınız evin tapusu, üzerinize kayıtlı adres belirtilen bir fatura ile Finansbank şubelerine uğramanız gerekiyor.

Konut kredisi kampanyasından 100 bin lira almak isterseniz 120 ay vade seçeneğini kullanabiliyorsunuz. 120 ay vade seçeneğini seçtiğiniz takdirde 100 bin liralık bir kredi için ayda 1483 lira geri ödeme yapmanız gerekir. 100 bin lira konut kredisi almak istediğinizde bunu geri öderken toplamda 179 bin 169 lira olarak geri ödemeniz gerekir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.