Yapı Kredi’den Bireysel İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisi ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. %1,33’ten başlayan faiz oranları ile sizde Yapı Kredi Bankasından bireysel ihtiyaç kredisi alabilir ve ihtiyaçlarınızı sıkıntıya girmeden karşılayabilirsiniz.  36 aya kadar vade imkanı sunan banka müşterilerin taksit konusunda da kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. En düşük kredi tutarının 1000 TL olduğu kredinin üst limiti değişmektedir.

Nasıl Başvururum?

Yapı Kredi Bankasından kredi çekmek için öncelikli olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Bireysel kredi başvurularınızı internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıca sms servisinden de yararlanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat geniş kapsamlı bilgi alıp öyle ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız yapmanız gereken en yakın Yapı Kredi Bankasına gitmektir. Banka şubesinden hm daha fazla bilgi alabilir hem de müşteri temsilcilerinin yardımıyla kolaylıkla bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeye vaktiniz yoksa telefon bankacılığı ile de başvurabileceğiniz gibi size en yakın Yapı kredi ATM’sinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvuruları için banka tarafından müşteriden bazı evraklar istenir. Bu evraklar sağlandığı takdirde kolaylıkla ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi için krediyi çekecek kişiye ait nüfuz cüzdanın fotokopisini ilk olarak istiyor. Çalıştığınız iş yerinden son 2 aylık güncel olan maaş bordrosu ya da çalıştığınız yerin yetkilileri tarafından antetli kağıda yazılmış maaş bildirisi ve imzası gerekmektedir. Eğer serbest meslek sahibiyseniz son vergi levhasının fotokopisi gerekmektedir. Emeklilerde bu bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanmaktadır. Emekliler maaş cüzdanlarının fotokopisi ile kredi başvurusu gerçekleştirebilirler. Eğer adres paylaşım sistemindeki adres bilgileriniz güncel değilse, adınıza düzenlenmiş aboneliğiniz olan (su, telefon, doğalgaz gibi..) son üç aya ait bir adet fatura yada son üç ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi gerekmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...