Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

0

Günümüzde ihtiyaç duyduğumuz ürünlerin fiyatları artarken bütçemizde aynı oranda artışlar gerçekleşmediği için alım gücümüz düşmektedir.  Evlenmek istediğimizde, çocuğumuz üniversiteyi kazandığında ya da evimizde ani değişiklikler yapmamız gerektiğinde  aklımıza ilk gelen konu masrafların nasıl karşılanacağı olmaktadır. Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi ile kara kara düşünmenize gerek kalmayacak. Krediye başvurunuz onaylandıktan sonra size sunulacak imkanlar sayesinde ihtiyacınızı karşılayabilir ve sonrasında kendi belirleyeceğiniz ödeme koşullarından yararlanarak bütçenizi zorlamadan geri ödemelere başlayabilirsiniz. 

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi hakkındaki genel bilgileri yazımızdan öğrenip, kişiye göre yapılacak uygulamaların ayrıntılarına Vakıfbank İnternet Bankacılığı’ndan, telefon bankcılığından ya da Vakıfbank Müşteri Hizmetleri’nden ulaşabilirsiniz.

Taksitli İhtiyaç Kredisinin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 18 yaş üzeri kişiler yararlanabilir.
  • 36 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.
  • Geri ödemelerinizi 3 aylık dönemlerde ya da kişiye göre değişebilen taksitlerle yapmanız mümkündür.
  • Ticari nitelikli işlerle uğraşanlar dışında belirli ve düzenli gelire sahip olan, hakkında yapılacak mali incelemeleri olumlu sonuçlanacak gerçek kişilere kullandırılmaktadır.
  • Kredi kullanıcısına Hayat Sigortası yapılmaktadır.
  • Kredi bir teminat karşılığında da kullandırılabilir.
İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Başvuru sırasında yanınızda bulunması gereken belgeler :

  • Nüfus cüzdanı ya da ehliyetinizin aslı ve fotokopisi
  • Gelir durumu beyanı

I.Ücretliler için; maaşınıza yönelik herhangi bir kısıtlama bulunmadığına yönelik kurumunuzdan alacağınız ıslak imzalı belge

II.Emekliler İçin; maaşınızı aldığınız bankanızdan onaylanmış maaş hesapları ekstresi

  • İkametgah belgesi ya da krediye başvuran adına kayıtlı olan en son tarihli elektrik, telefon, su vb. faturalardan herhangi birinin fotokopisi

 

Not: Tüm bunların yanı sıra bankanız, istediğiniz kredi çeşidine göre ek belge ve teminat isteme hakkını saklı tutmaktadır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın