Garanti’den Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yaz boyunca Yaz Kredisi paketiyle ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası şimdi de Sonbahar Kredisi paketini yürürlüğe koydu. Sonbahar Kredisi Garanti Bankası tarafından belirlenen yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Bu ihtiyaç kredisi kampanyası yılsonuna kadar geçerli olacak. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi kampanyasından alınabilecek kredi miktarı en az bin lirayken en fazla 50 bin liradır. Bu kredi için başvuruyu Garanti Bankası internet sitesinden yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi kampanyası için belirlenen mevcut kredi faiz oranı ise yüzde 1,47 olarak belirlenmiştir. Bu kredi için geçerli olan kredi faiz oranı her müşteri için sabit olup değişiklik göstermez. Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,54’tür.

Garanti Bankası aracılığıyla alabileceğiniz ihtiyaç kredisi için tercih edebileceğiniz vade seçeneklerine baktığımızda bu vade seçeneklerinin 1 ay ile 36 ay arasında değiştiğini görüyoruz. Yani kredi için en az 1 ay vade talep edebilirken en fazla 36 ay vade talebinde bulunabilirsiniz. Vadeyi krediye başvururken seçebiliyorsunuz, kredi onaylandığında ise değiştirebiliyorsunuz. Ancak krediyi ödemeye başladıktan sonra vade seçeneğini değiştirmek için ek ücret ödemeniz gerekebilir.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi için birtakım belgelerle başvuru yapmanız gerekiyor. Eğer başvurunuzu tamamlamak için şubeye giderseniz gelir belgesi, kimlik belgesi ve ikamet adresinizi gösteren bir belge ibraz etmeniz gerekiyor. Daha sonra kredi başvurunuz onaylanacaktır.

Bu kredi sayesinde aldığınız 10 bin liralık bir krediyi 36 ayda geri öderseniz toplamda 13 bin 643 lira ödeme yapmanız gerekir. Kredi için ödemeniz  gereken tahsis ücreti ise 50 lira olacaktır. 10 bin liralık ihtiyaç kredisini 36 ayda ödemek istediğinizde aylık kredi taksiti tutarı ise 377 lira olacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın