Günümüzde en cazip finansal kaynaklar arasında kuşkusuz bankalar yer alıyor. Fakat gerek dosya masrafları gerek faizler düşünüldüğünde müşteriler için ağır olabiliyor.

Bu probleme çözüm getirmek için bankalar masrafsız kredi ve faizsiz kredi olmak üzere iki farklı türde hizmet veriyor. Sizde Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi desteğiyle kredinizi alırken masraf ödemesini yapmaktan kurtulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı sonraya bırakmadan uzun vade ve düşük faizle karşılayabilirsiniz. Ev, araba ve daha farklı ihtiyaçlarınız için alacağınız bu krediyi 36 ay vadeyle ödeyerek ay sonu nakite sıkışma problemi yaşamazsınız.

Söz konusu olan kredi türü için banka sizden herhangi bir kredi tahsis ücreti veya dosya masrafı almaz, kredi miktarınız ne ise sadece onu alırsınız. Masrafsız olması önemli bir avantaj olan bu krediyle ihtiyaçlarınızı sağlamak kolay olacaktır. Kesinti, komisyon gibi sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden birisi uygun faiz oranlarına sahip olması. Tüketiciler hem masrafsız hem de uygun ödeme koşulu altında kredi olanağı bulurlar. Bu kredi için yaptığınız başvurunuz banka müşteri hizmetlerince incelenerek onay verilmektedir. İhtiyacınız için ne kadar miktar gerektiğini planladıktan sonra aylık olarak ödemeniz gereken miktarı öğrenmek için Ziraat Bankas’nın web sitesini kullanabilirsiniz. Web sayfasında kredi hesaplama işlemi yer almaktadır.

Burayı kullanarak kredi başvurusunda bulunmadan önce almak istediğiniz miktarın, vade, faiz ve aylık ödeme tutarını öğrenerek nakit akışınızı buna göre ayarlayabilirsiniz. Eğer başka bankalara olan ödemelerinizde aksamalarınız varsa kredi notunuz düşecektir. Kredi kabul edilme şartları için yine aynı şekilde web sitesinden bilgi alabileceğiniz gibi, TC kimlik numaranızı ve birtakım kişisel bilgileri vereceğiniz ön bilgilendirme formunu doldurarak üzerinize kredi çıkıp çıkmayacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın