Ana SayfaKredilerBurgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Burgan Bank’tan 50 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

  İhtiyaç kredisi almak için ülkemizde faaliyet gösteren bütün bankaları tercih edebilirsiniz. Ancak her bankanın kredi limiti aynı değildir. Burgan Bank sayesinde 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorken başka bir banka ile 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu bağlamda Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyasının yüksek limitli kredi kampanyalarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

  Burgan Bank ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için bir şubeye gidecekseniz yanınızda mutlaka kimlik belgeniz olmalı. Buna ek olarak işyeri onaylı gelir belgesi, adresinizi açık olarak belirten bir faturayı da bankaya ibraz etmelisiniz. Daha sonra kredinizi alabileceksiniz.

  Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası için banka tarafından belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 18,36’dır. Yüzde 18,36 yıllık maliyet oranıyla verilen bu ihtiyaç kredisinde faiz oranı yüzde 1,25’tir. Banka tarafından belirlenen kredi faiz oranı sabit bir oran olsa da Burgan Bank gerekli gördüğü takdirde kredi faiz oranı üzerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

  Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak kredi alan kişilerin tercih edebilecekleri vade seçenekleri oldukça esnektir. Öyle ki krediyi alan kişiler minimum 1 ay maksimum 36 ay olmak üzere iki vade seçeneği arasında bir seçim yapabilirler. Kredi için bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti almış olduğunuz miktarın binde 5’i olarak hesap edilir. Bu masrafa ek olarak miktarı değişken olan hayat sigortası bedelini de bankaya ödemeniz gerekiyor.

  İhtiyaç kredisi kampanyasını değerlendirerek 50 bin lira kredi almanız durumunda ayda 1807 lira ödeme yaparak 36 ayda kredi borcunuzun tamamını ödeyebilirsiniz. Burgan Bank’a almış olduğunuz 50 bin liralık kredi için toplamda 65 bin 324 lira geri ödeme yapmanız gerekiyor. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...