Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

Burgan Bank’tan 50 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi almak için ülkemizde faaliyet gösteren bütün bankaları tercih edebilirsiniz. Ancak her bankanın kredi limiti aynı değildir. Burgan Bank sayesinde 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorken başka bir banka ile 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu bağlamda Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyasının yüksek limitli kredi kampanyalarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

Burgan Bank ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için bir şubeye gidecekseniz yanınızda mutlaka kimlik belgeniz olmalı. Buna ek olarak işyeri onaylı gelir belgesi, adresinizi açık olarak belirten bir faturayı da bankaya ibraz etmelisiniz. Daha sonra kredinizi alabileceksiniz.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası için banka tarafından belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 18,36’dır. Yüzde 18,36 yıllık maliyet oranıyla verilen bu ihtiyaç kredisinde faiz oranı yüzde 1,25’tir. Banka tarafından belirlenen kredi faiz oranı sabit bir oran olsa da Burgan Bank gerekli gördüğü takdirde kredi faiz oranı üzerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak kredi alan kişilerin tercih edebilecekleri vade seçenekleri oldukça esnektir. Öyle ki krediyi alan kişiler minimum 1 ay maksimum 36 ay olmak üzere iki vade seçeneği arasında bir seçim yapabilirler. Kredi için bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti almış olduğunuz miktarın binde 5’i olarak hesap edilir. Bu masrafa ek olarak miktarı değişken olan hayat sigortası bedelini de bankaya ödemeniz gerekiyor.

İhtiyaç kredisi kampanyasını değerlendirerek 50 bin lira kredi almanız durumunda ayda 1807 lira ödeme yaparak 36 ayda kredi borcunuzun tamamını ödeyebilirsiniz. Burgan Bank’a almış olduğunuz 50 bin liralık kredi için toplamda 65 bin 324 lira geri ödeme yapmanız gerekiyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın