Anadolubank’tan 50 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

0

Anadolubank İhtiyaç Kredisi

Kısa vadedeki ihtiyaçlarınız için kredi almak isterseniz ihtiyaç kredisi kampanyalarını tercih etmeniz gerekir. İhtiyaç kredisi kampanyaları bünyesinde aldığınız kredi için minimum 1 ay vade talep edebilirken maksimum 36 ay vade talep edebilirsiniz. Böylece borcunuzu 3 yıl içinde ödemiş olursunuz. 

Anadolubank ihtiyaç kredisi kampanyası yüksek miktarlı olarak kredi alabileceğiniz kampanyalardan biridir. Zira birçok banka ihtiyaç kredisi için en fazla 20 bin lira limit belirlemişken Anadolubank sayesinde 50 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Böylece yüksek miktarlı kredi çekmek isteyenler için tercih edilebilecek bankalardan biri Anadolubank oluyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için internet üzerinden ön başvuru yapabilirsiniz. Ancak krediniz olumlu sonuçlandığında belgelerinizle birlikte Anadolubank şubesine gitmeniz gerekir. Bu ihtiyaç kredisi kampanyası için gereken belgeler kimlik, ehliyet, gelir belgesi, ikamet belgesidir. Buna ek olarak Anadolubank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 1 kişiyi de kefil göstermek zorundadırlar.

Bu kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 20,24’tür. Krediden faydalanmak isterseniz aldığınız kredi için birtakım masrafları Anadolubank’a ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki kredinize ek olarak ödemeniz gereken binde 5 oranında kredi tahsis ücretidir. Bu da 50 bin liralık bir kredi için 250 TL anlamına geliyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi için hayat sigortası yaptırmanız da gerekiyor. Ancak sigorta primi kişinin durumuna göre değişiklik gösterebilir.

50 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi alır ve bu krediyi 36 ay içinde geri ödemek isterseniz bir ayda 1854 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde 36 ay ödeme yaptığınızda Anadolubank’a 67 bin 21 lira ödeme yapmış olursunuz. Bu da ayda fazladan 17 bin 21 lira faiz miktarı ödemek anlamına geliyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın