Ana SayfaKredilerHalkbank Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Halkbank Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi
H

-

Halkbank 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Birçok banka ihtiyaç kredisi verirken kredi tahsis ücreti adı altında kredi komisyonu alır. Halkbank ihtiyaç kredisinde kredi tahsis ücreti bulunmuyor. Bu sayede Halkbank ihtiyaç kredisini masrafsız ihtiyaç kredisi olarak tanımlayabiliriz. Masrafsız ihtiyaç kredilerinden biri olan Halkbank ihtiyaç kredisinden 10 bin liraya kadar faydalanabiliyorsunuz. 10 bin liraya kadar kredi alabildiğiniz bu kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı ise yüzde 1,49 olarak belirlenmiştir.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası tüketiciler için 2 farklı seçenekle sunuluyor. Bu seçeneklerden biri yüzde 1,43 kredi faiz oranıyla verilen ihtiyaç kredisiyken diğeri masrafsız verilen yüzde 1,49 kredi faiz oranlı kredidir. Her iki kredi kampanyası için de maksimum kredi miktarı 10 bin lira olarak belirlenmiştir. Bankadan kredi almak için gerekli belgelerle Halkbank şubelerine başvuru yapmanız gerekiyor. Gerekli belgelerden biri kimlik belgesi, diğer ise işyeri onaylı gelir belgesidir.

Halkbank ihtiyaç kredisi paketleri için belirlenen maksimum kredi vadesi ise 36 ay olarak sınırlandırılmıştır. 10 bin lira olarak alabildiğiniz bu ihtiyaç kredisi için 1 ay ile 36 ay arasında değişen bir vade seçeneğini bankadan talep edebileceksiniz.

Masraflı ihtiyaç kredisi almak isterseniz krediye ek olarak 52,5 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Ancak her iki kredi için de yıllık 30 lira sigorta bedeli ödemeniz zorunludur.

Bu kredi kampanyasından faydalandığınızda 10 bin liralık bir kredi alarak 36 ayda kredinizi geri ödemek isterseniz Halkbank’a her ay 374 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu bedele sigorta prim ücreti dâhil edilmemiştir. Bu şekilde 36 ay taksit ödediğinizde bankaya 13 bin 487 lira ödemiş olursunuz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol