Ana SayfaKredilerHalkbank Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Halkbank Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Halkbank 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

  Birçok banka ihtiyaç kredisi verirken kredi tahsis ücreti adı altında kredi komisyonu alır. Halkbank ihtiyaç kredisinde kredi tahsis ücreti bulunmuyor. Bu sayede Halkbank ihtiyaç kredisini masrafsız ihtiyaç kredisi olarak tanımlayabiliriz. Masrafsız ihtiyaç kredilerinden biri olan Halkbank ihtiyaç kredisinden 10 bin liraya kadar faydalanabiliyorsunuz. 10 bin liraya kadar kredi alabildiğiniz bu kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı ise yüzde 1,49 olarak belirlenmiştir.

  Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası tüketiciler için 2 farklı seçenekle sunuluyor. Bu seçeneklerden biri yüzde 1,43 kredi faiz oranıyla verilen ihtiyaç kredisiyken diğeri masrafsız verilen yüzde 1,49 kredi faiz oranlı kredidir. Her iki kredi kampanyası için de maksimum kredi miktarı 10 bin lira olarak belirlenmiştir. Bankadan kredi almak için gerekli belgelerle Halkbank şubelerine başvuru yapmanız gerekiyor. Gerekli belgelerden biri kimlik belgesi, diğer ise işyeri onaylı gelir belgesidir.

  Halkbank ihtiyaç kredisi paketleri için belirlenen maksimum kredi vadesi ise 36 ay olarak sınırlandırılmıştır. 10 bin lira olarak alabildiğiniz bu ihtiyaç kredisi için 1 ay ile 36 ay arasında değişen bir vade seçeneğini bankadan talep edebileceksiniz.

  Masraflı ihtiyaç kredisi almak isterseniz krediye ek olarak 52,5 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Ancak her iki kredi için de yıllık 30 lira sigorta bedeli ödemeniz zorunludur.

  Bu kredi kampanyasından faydalandığınızda 10 bin liralık bir kredi alarak 36 ayda kredinizi geri ödemek isterseniz Halkbank’a her ay 374 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu bedele sigorta prim ücreti dâhil edilmemiştir. Bu şekilde 36 ay taksit ödediğinizde bankaya 13 bin 487 lira ödemiş olursunuz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...