Halkbank Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

0

Halkbank 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Birçok banka ihtiyaç kredisi verirken kredi tahsis ücreti adı altında kredi komisyonu alır. Halkbank ihtiyaç kredisinde kredi tahsis ücreti bulunmuyor. Bu sayede Halkbank ihtiyaç kredisini masrafsız ihtiyaç kredisi olarak tanımlayabiliriz. Masrafsız ihtiyaç kredilerinden biri olan Halkbank ihtiyaç kredisinden 10 bin liraya kadar faydalanabiliyorsunuz. 10 bin liraya kadar kredi alabildiğiniz bu kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı ise yüzde 1,49 olarak belirlenmiştir.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası tüketiciler için 2 farklı seçenekle sunuluyor. Bu seçeneklerden biri yüzde 1,43 kredi faiz oranıyla verilen ihtiyaç kredisiyken diğeri masrafsız verilen yüzde 1,49 kredi faiz oranlı kredidir. Her iki kredi kampanyası için de maksimum kredi miktarı 10 bin lira olarak belirlenmiştir. Bankadan kredi almak için gerekli belgelerle Halkbank şubelerine başvuru yapmanız gerekiyor. Gerekli belgelerden biri kimlik belgesi, diğer ise işyeri onaylı gelir belgesidir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Halkbank ihtiyaç kredisi paketleri için belirlenen maksimum kredi vadesi ise 36 ay olarak sınırlandırılmıştır. 10 bin lira olarak alabildiğiniz bu ihtiyaç kredisi için 1 ay ile 36 ay arasında değişen bir vade seçeneğini bankadan talep edebileceksiniz.

Masraflı ihtiyaç kredisi almak isterseniz krediye ek olarak 52,5 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Ancak her iki kredi için de yıllık 30 lira sigorta bedeli ödemeniz zorunludur.

Bu kredi kampanyasından faydalandığınızda 10 bin liralık bir kredi alarak 36 ayda kredinizi geri ödemek isterseniz Halkbank’a her ay 374 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu bedele sigorta prim ücreti dâhil edilmemiştir. Bu şekilde 36 ay taksit ödediğinizde bankaya 13 bin 487 lira ödemiş olursunuz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın