Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Sonbahar Kredisi

Vakıfbank’tan 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Sonbahar Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Genel olarak miktarı en düşük olan kredilerden biri ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisi çoğu banka tarafından maksimum 20 bin lira olarak veriliyor. Ancak Vakıfbank sayesinde ihtiyaç kredisi almak isterseniz 50 bin liraya kadar masrafsız kredi alabileceksiniz. Vakıfbank’ın internet sitesinde yer alan örnek hesaplama tablosuna göre bu kredi için herhangi bir masraf ödenmiyor. Ancak bunun için en net bilgiyi almak istiyorsanız şubelere uğramanız gerekiyor.

Eğer Vakıfbank aracılığıyla Sonbahar Kredisi alır ve uzun bir vadede bu krediyi geri ödemek isterseniz en fazla 48 ay vade seçebileceksiniz. Bankanın kredi vadesi seçeneklerine baktığımızda bu seçeneklerin 48 aya kadar çıktığını görüyoruz. Bu da almış olduğunuz 50 bin liralık krediyi 48 ayda geri ödeyebileceğiniz anlamına geliyor.

Sonbahar kredisi de standart ihtiyaç kredisi kampanyalarından biridir. Ancak bu kredi miktar olarak diğer kredilerin birkaç adım önündedir. Öyle ki diğer kredilerden en fazla 20 bin lira alabiliyorken Vakıfbank Sonbahar Kredisi sayesinde 50 bin lira kredi alabilirsiniz.
Bu ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda bu faiz oranının yüzde 1,31 olduğunu görüyoruz. Mevcut kredi faiz oranından faydalanarak kredi çektiğinizde aylık olarak borcunuzu ödemeniz gerekir. 1 ay ile 48 ay arasında değişen vade seçeneklerinden herhangi birini krediyi aldıktan sonra seçmelisiniz. 

50 bin lira krediyi 36 aylık taksit seçeneğiyle aldığınızda her ay Vakıfbank’a 1829 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu da 36 ay sonra, aldığınız 50 bin liralık kredi için bankaya toplamda 65 bin 856 lira ödeme yapmanız anlamına geliyor. Yani aldığınız bu kredi için toplamda 15 bin 856 lira kredi faiz miktarı ödemiş olacaksınız. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...