Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Sonbahar Kredisi

Vakıfbank’tan 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Sonbahar Kredisi
V

-

50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Genel olarak miktarı en düşük olan kredilerden biri ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisi çoğu banka tarafından maksimum 20 bin lira olarak veriliyor. Ancak Vakıfbank sayesinde ihtiyaç kredisi almak isterseniz 50 bin liraya kadar masrafsız kredi alabileceksiniz. Vakıfbank’ın internet sitesinde yer alan örnek hesaplama tablosuna göre bu kredi için herhangi bir masraf ödenmiyor. Ancak bunun için en net bilgiyi almak istiyorsanız şubelere uğramanız gerekiyor.

Eğer Vakıfbank aracılığıyla Sonbahar Kredisi alır ve uzun bir vadede bu krediyi geri ödemek isterseniz en fazla 48 ay vade seçebileceksiniz. Bankanın kredi vadesi seçeneklerine baktığımızda bu seçeneklerin 48 aya kadar çıktığını görüyoruz. Bu da almış olduğunuz 50 bin liralık krediyi 48 ayda geri ödeyebileceğiniz anlamına geliyor.

Sonbahar kredisi de standart ihtiyaç kredisi kampanyalarından biridir. Ancak bu kredi miktar olarak diğer kredilerin birkaç adım önündedir. Öyle ki diğer kredilerden en fazla 20 bin lira alabiliyorken Vakıfbank Sonbahar Kredisi sayesinde 50 bin lira kredi alabilirsiniz.
Bu ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda bu faiz oranının yüzde 1,31 olduğunu görüyoruz. Mevcut kredi faiz oranından faydalanarak kredi çektiğinizde aylık olarak borcunuzu ödemeniz gerekir. 1 ay ile 48 ay arasında değişen vade seçeneklerinden herhangi birini krediyi aldıktan sonra seçmelisiniz. 

50 bin lira krediyi 36 aylık taksit seçeneğiyle aldığınızda her ay Vakıfbank’a 1829 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu da 36 ay sonra, aldığınız 50 bin liralık kredi için bankaya toplamda 65 bin 856 lira ödeme yapmanız anlamına geliyor. Yani aldığınız bu kredi için toplamda 15 bin 856 lira kredi faiz miktarı ödemiş olacaksınız. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol