Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Analiz Uzmanları Alacak!

Yapı Kredi Bankası Analiz Uzmanları Alacak!
Y

-

Bankacılık sektörü, teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, gerek Türkiye’de gerekse de Dünya ülkelerinin tamamı geçmişten getirdiği geleneği, gün şartlarının modernizmi ile buluşturmaktadır. Sürekli gelişen sektörlerden bir tanesi olan bankacılık sektörü için de, bu sektörün gelişimi ile doğru orantılı olacak şekilde, banka personel alımı talebi de artmaktadır. Banka personel alımlarına talep, bu sektördeki nitelikli eleman açığı kadar fazla seyretmektedir, bu nedenle özellikle de bu sektör için kariyer hedefi bulunmakta olan adaylar, son derece donanımlı olmalı ve de bu donanımlarını göstermek hususunda son derece titiz davranmaktadır.

Bankacılık sektörü içerisinde, kariyer hedefiniz bulunuyor ya da bu sektör içerisinde var olan pozisyonunuzu geliştirmek bununla orantılı olarak da deneyiminizi ve işinizin maddi boyutlarını geliştirmek istiyorsanız, sektör içerisindeki birtakım kilit noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Banka sektörü içerisinde yer almakta olan başlıca iki kilit nokta banka mülakatları ile banka sınavlarıdır. Banka sınavlarında başarılı olmanız, sizin sektör içi donanımınızı tescillendiren aşamadır, bu aşamanın hemen sonrasında ise çalışmayı talep ettiğiniz banka için gerçekleştirilmekte olan banka mülakatlarında başarılı olmanız ise bir nevi kendi karakterinizin ispatıdır.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan Yapı Kredi Bankası, bünyesi dahilinde çalışmak üzere yeni Finansal Analiz Uzmanları arıyor. Söz konusu banka iş ilanı için, başvuracak olan adayların, 4 senelik eğitim vermekte olan üniversitelere yönelik olarak bu üniversitelerin ilgili bölümleri ve de ilgili mühendislik dallarından diploma sahibi olması, MS Office uygulamalarına hakim bir konumda bulunması, İngilizce düzeyinin iyi olması, analitik düşünce ve de analiz ile raporlama yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir.

İş ilanı başvurusu kabul edilecek olan adaylar ise, Yapı Kredi’nin sahip olduğu müşteri bilançosu dahilinde, gerekli düzenlemeleri yapıp, ilgili Finansal Analiz Raporu’nu düzenleyecektir.

Yapı Kredi Bankası Analiz uzmanı başvuruları ve diğer banka personel alımları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-finansal-analiz-uzmani-1473425

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol