Bank Pozitif ile şubeye gitmeden internet üzerinden kredi imkanı. Bank pozitif adrese teslim ihtiyaç kredisi ile 4 dakikalık bir işlem ile sıra beklemeden kredi almak artık mümkün. Bunun için Bank pozitif resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekiyor. 36 ay vadeli 1,39 faiz oranı ile  50.000 TL kredi için internetten başvuru yapmak yeterli.

Bank Pozitif ile adrese teslim kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin internet üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Başvuru onaylandığında bu durum müşteriye haber veriliyor ve kredi onaylandıktan sonrasında yine internet üzerinden kredi işlemleri yapılabiliyor. İnternet üzerinde kredi işlemleri tamamlandıktan sonra müşteriden adresi ve müsaitlik durum bilgisi alınıyor. Müşterinin müsait olduğu gün kredi için bankadan eve ziyaret yapılıyor. Bu süreçte kredi evrakları imzalanıyor. Bank Pozitif ile oluşan bu yeni nesil kredi başvurusunda ek masraf ödemesi de yok.

Resmi siteden başvuru yapıldıktan sonra kişilerden bazı evraklar isteniyor. Adrese teslim ihtiyaç kredisi için nüfus cüzdanı ile ikamet belgesi ya da müşteri üzerine kayıtlı herhangi bir fatura gerekli. 

1,39 Sabit Faiz Oranı 

Bank Pozitif adrese teslim ihtiyaç kredisinde sabit bir faiz oranı uygulanıyor. 12, 24 ya da 36 ay vadeli kredilerde 1,39 oranında faiz uygulaması yapılacağı belirtiliyor. 36 ay vadeli 10.000.00 TL kredi çeken bir kişi ayda 1,39 faiz oranı ile aylık 371, 12 TL ödeme yapıyor. Bu kredini bankaya geri ödeme fiyatı ise 0 masraf tutarı ile 13.381,88 TL. 

Bank Pozitif ile alınan kredilerde taksit ödemeleri için EFT yöntemi kullanılabileceği gibi PTT gişelerinden, Denizbank şube gişelerinden ve anlaşmalı ödeme alanlarından da taksit ödemesi yapılabiliyor. İnternet üzerinden 50.00 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvuru için bankanın resmi internet sitesi kullanılmalıdır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − 9 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.