Bank Pozitif Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Google Haberlere Abone Ol:

Bank Pozitif ile şubeye gitmeden internet üzerinden kredi imkanı. Bank pozitif adrese teslim ihtiyaç kredisi ile 4 dakikalık bir işlem ile sıra beklemeden kredi almak artık mümkün. Bunun için Bank pozitif resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekiyor. 36 ay vadeli 1,39 faiz oranı ile  50.000 TL kredi için internetten başvuru yapmak yeterli.

Bank Pozitif ile adrese teslim kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin internet üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Başvuru onaylandığında bu durum müşteriye haber veriliyor ve kredi onaylandıktan sonrasında yine internet üzerinden kredi işlemleri yapılabiliyor. İnternet üzerinde kredi işlemleri tamamlandıktan sonra müşteriden adresi ve müsaitlik durum bilgisi alınıyor. Müşterinin müsait olduğu gün kredi için bankadan eve ziyaret yapılıyor. Bu süreçte kredi evrakları imzalanıyor. Bank Pozitif ile oluşan bu yeni nesil kredi başvurusunda ek masraf ödemesi de yok.

Resmi siteden başvuru yapıldıktan sonra kişilerden bazı evraklar isteniyor. Adrese teslim ihtiyaç kredisi için nüfus cüzdanı ile ikamet belgesi ya da müşteri üzerine kayıtlı herhangi bir fatura gerekli. 

1,39 Sabit Faiz Oranı 

Bank Pozitif adrese teslim ihtiyaç kredisinde sabit bir faiz oranı uygulanıyor. 12, 24 ya da 36 ay vadeli kredilerde 1,39 oranında faiz uygulaması yapılacağı belirtiliyor. 36 ay vadeli 10.000.00 TL kredi çeken bir kişi ayda 1,39 faiz oranı ile aylık 371, 12 TL ödeme yapıyor. Bu kredini bankaya geri ödeme fiyatı ise 0 masraf tutarı ile 13.381,88 TL. 

Bank Pozitif ile alınan kredilerde taksit ödemeleri için EFT yöntemi kullanılabileceği gibi PTT gişelerinden, Denizbank şube gişelerinden ve anlaşmalı ödeme alanlarından da taksit ödemesi yapılabiliyor. İnternet üzerinden 50.00 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvuru için bankanın resmi internet sitesi kullanılmalıdır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...