Ana SayfaKredilerTEB 5 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

TEB 5 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  TEB Hızlı İhtiyaç Kredisi

  Eğer kredi başvurusu yapmak için şubeye gidecek vaktiniz yoksa internet üzerinden kredi başvurusu yapmayı düşünmelisiniz. Birçok banka gibi TEB de internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu alıyor. Üstelik krediniz onaylandığı takdirde para anında hesabınıza geçirilir.

  TEB ihtiyaç kredisi kampanyası eşit taksitli bir kredi seçeneği olarak sizlere sunuluyor. Yani aldığınız krediyi birbirine eşit olan taksitlerle ödemeniz gerekir. Böylece kredinizi 36 aya kadar eşit taksitlerle ödemiş olacaksınız. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanan kişilerin vade seçeneği olarak seçimlerini 1 ay ile 36 ay arasında yapmaları gerekiyor. Daha uzun bir vade seçeneği TEB’de bulunmuyor.

  TEB ihtiyaç kredisinden faydalanmak istediğiniz zaman birtakım masrafları bankaya ödemeniz gerekecektir. Ancak bu masrafları peşin olarak ödemenizi gerektiren herhangi bir kural yoktur. Yani dilerseniz ödemeniz gereken masrafı aldığınız kredinin üstünden kestirebilirsiniz. Böylece krediniz sizlere verilirken içerisinden masraflar kesilir, sizlere eksik kredi verilir.

  Yıllık maliyet oranı yüzde 27 dolaylarında olan TEB ihtiyaç kredisinde kredi faiz oranı yüzde 1,65 olarak belirlenmiştir. Bu kredi faiz oranı 5 bin liralık bir kredinin 36 ay vadede alınması durumunda geçerlidir. Eğer kredi miktarı ve vade artarsa kredi faiz oranı da değişiklik gösterebilir. Bunun için en net bilgiyi TEB şubelerinden ya da TEB müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

  Eğer TEB ihtiyaç kredisi kampanyasını değerlendirerek bu kredi kampanyasıyla 5 bin lira kredi alırsanız bankaya bir ayda 195 lira ödeme yaparak borcunuzdan 36 ayda kurtulabilirsiniz. Dilerseniz almış olduğunuz kredi için minimum 1 ay vade olmak üzere daha az bir vade seçeneğini de tercih edebilirsiniz. 5 bin liralık bir kredi için sizlerden alınacak olan toplam masraf tutarı 207 lira olacaktır. Bu krediyi bankaya geri öderken toplamda 7 bin 39 lira olarak ödemeniz gerekiyor. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...