Ana SayfaKredilerTEB 5 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

TEB 5 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

TEB Hızlı İhtiyaç Kredisi

Eğer kredi başvurusu yapmak için şubeye gidecek vaktiniz yoksa internet üzerinden kredi başvurusu yapmayı düşünmelisiniz. Birçok banka gibi TEB de internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu alıyor. Üstelik krediniz onaylandığı takdirde para anında hesabınıza geçirilir.

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası eşit taksitli bir kredi seçeneği olarak sizlere sunuluyor. Yani aldığınız krediyi birbirine eşit olan taksitlerle ödemeniz gerekir. Böylece kredinizi 36 aya kadar eşit taksitlerle ödemiş olacaksınız. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanan kişilerin vade seçeneği olarak seçimlerini 1 ay ile 36 ay arasında yapmaları gerekiyor. Daha uzun bir vade seçeneği TEB’de bulunmuyor.

TEB ihtiyaç kredisinden faydalanmak istediğiniz zaman birtakım masrafları bankaya ödemeniz gerekecektir. Ancak bu masrafları peşin olarak ödemenizi gerektiren herhangi bir kural yoktur. Yani dilerseniz ödemeniz gereken masrafı aldığınız kredinin üstünden kestirebilirsiniz. Böylece krediniz sizlere verilirken içerisinden masraflar kesilir, sizlere eksik kredi verilir.

Yıllık maliyet oranı yüzde 27 dolaylarında olan TEB ihtiyaç kredisinde kredi faiz oranı yüzde 1,65 olarak belirlenmiştir. Bu kredi faiz oranı 5 bin liralık bir kredinin 36 ay vadede alınması durumunda geçerlidir. Eğer kredi miktarı ve vade artarsa kredi faiz oranı da değişiklik gösterebilir. Bunun için en net bilgiyi TEB şubelerinden ya da TEB müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Eğer TEB ihtiyaç kredisi kampanyasını değerlendirerek bu kredi kampanyasıyla 5 bin lira kredi alırsanız bankaya bir ayda 195 lira ödeme yaparak borcunuzdan 36 ayda kurtulabilirsiniz. Dilerseniz almış olduğunuz kredi için minimum 1 ay vade olmak üzere daha az bir vade seçeneğini de tercih edebilirsiniz. 5 bin liralık bir kredi için sizlerden alınacak olan toplam masraf tutarı 207 lira olacaktır. Bu krediyi bankaya geri öderken toplamda 7 bin 39 lira olarak ödemeniz gerekiyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.