Ana SayfaKredilerTEB 5 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

TEB 5 Bin Lira İhtiyaç Kredisi
T

-

TEB Hızlı İhtiyaç Kredisi

Eğer kredi başvurusu yapmak için şubeye gidecek vaktiniz yoksa internet üzerinden kredi başvurusu yapmayı düşünmelisiniz. Birçok banka gibi TEB de internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu alıyor. Üstelik krediniz onaylandığı takdirde para anında hesabınıza geçirilir.

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası eşit taksitli bir kredi seçeneği olarak sizlere sunuluyor. Yani aldığınız krediyi birbirine eşit olan taksitlerle ödemeniz gerekir. Böylece kredinizi 36 aya kadar eşit taksitlerle ödemiş olacaksınız. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanan kişilerin vade seçeneği olarak seçimlerini 1 ay ile 36 ay arasında yapmaları gerekiyor. Daha uzun bir vade seçeneği TEB’de bulunmuyor.

TEB ihtiyaç kredisinden faydalanmak istediğiniz zaman birtakım masrafları bankaya ödemeniz gerekecektir. Ancak bu masrafları peşin olarak ödemenizi gerektiren herhangi bir kural yoktur. Yani dilerseniz ödemeniz gereken masrafı aldığınız kredinin üstünden kestirebilirsiniz. Böylece krediniz sizlere verilirken içerisinden masraflar kesilir, sizlere eksik kredi verilir.

Yıllık maliyet oranı yüzde 27 dolaylarında olan TEB ihtiyaç kredisinde kredi faiz oranı yüzde 1,65 olarak belirlenmiştir. Bu kredi faiz oranı 5 bin liralık bir kredinin 36 ay vadede alınması durumunda geçerlidir. Eğer kredi miktarı ve vade artarsa kredi faiz oranı da değişiklik gösterebilir. Bunun için en net bilgiyi TEB şubelerinden ya da TEB müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Eğer TEB ihtiyaç kredisi kampanyasını değerlendirerek bu kredi kampanyasıyla 5 bin lira kredi alırsanız bankaya bir ayda 195 lira ödeme yaparak borcunuzdan 36 ayda kurtulabilirsiniz. Dilerseniz almış olduğunuz kredi için minimum 1 ay vade olmak üzere daha az bir vade seçeneğini de tercih edebilirsiniz. 5 bin liralık bir kredi için sizlerden alınacak olan toplam masraf tutarı 207 lira olacaktır. Bu krediyi bankaya geri öderken toplamda 7 bin 39 lira olarak ödemeniz gerekiyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol