Vakıf Bankası’ndan 0.80’den başlayan faizlerle ev kredisi. Vakıfbank sarı panjurlu ev kredisi ile uygun faiz oranlarında ev alma fırsatı veriyor. Vakıfbank şubelerinden bilgisi alınabilecek olan ev kredisinde aylık faiz oranları 0.80 oranından başlıyor. 

Vakıfbank’a özel sarı panjurlu konut kredisinde ödeme seçeneklerinde esnek özellikler uygulanacak. Bu krediyi Vakıfbank’tan almayı seçenler ara ödeme yöntemini kullanabilecek ve belirlenen aylık taksit miktarlarında ileriki tarihlerde isteğe göre azaltma ya da arttırma yapabilecek. Uygun ödeme koşulları 120 ay vadeye yayılacak. 

Vakıfbank sarı panjurlu ev kredisinin yalnızca yeni konutlarda geçerli olduğu belirtilirken kredi ödemesi en az 3 ay taksit yapılabilecek. Faiz oranlarına göre 3 ay ile 36 ay arası vade seçen müşteriler ayda yüzde 0.80 oranında faiz ödeyecek. Taksit ödemeleri için 13 ile 36 ayı seçen kişiler de ayda yüzde 0.88 oranında faiz ödemesi yapılacak. 37 ay ve 60 ay arası vade seçiminde aylık faiz uygulaması yüzde 0.90 olacak. Bankanın 60 ile 120 ay arası vadeler uygulayacağı aylık faiz yüzdesi ise 0.95 olacak. 

Vakıfbank sarı panjurlu ev kredisinde müşterilerden faizle birlikte kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti alınacak. Kredi tahsis ücreti talep edilen kredinin binde 5’i oranında alınacak. Müşterilerden taşınmaz rehin tesis ücreti alınmazken kredi alacak kişilere hayat sigortası zorunlu olarak yapılacak. 35 yaş üstü kişilere yapılacak hayat sigortasının değeri 170, 78 TL olarak talep edilecek.

Kredi Başvuruları

120 ay vadeli Vakıfbank sarı panjurlu ev kredisi başvuruları Vakıfbank şubelerinden ve çağrı merkezi aracılığıyla yapılacak. Çağrı merkezi ile kredi başvurusunda bulunacak kişilerin ‘başvuru işlemleri’ menüsünde yer alan ‘kredi başvuru’ seçeneğini tercih etmesi gerekiyor. Vakıfbank’ın resmi internet sitesi acarılığıyla da kredi başvurusu yapılabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.