Denizbank’tan 25 Bin TL Standart İhtiyaç Kredisi

0

Denizbank’tan 25 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

Ev almak, aracınızı değiştirmek ya da bir ihtiyacınızı gidermek için finansal destek bulmak için ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. İhtiyaç kredisi çekebilmek internet üzerinden başvuru yapabildiğiniz gibi Denizbank şubelerine de uğrayabilirsiniz. Her iki şekilde de kredi başvurunuzu kısa sürede yapabilir, kısa süre sonra kredi alabilirsiniz. Denizbank’ın 2 ihtiyaç kredisi kampanyasından biri olan standart ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi faiz oranları farklılık gösteriyor. Standart ihtiyaç kredisi kampanyası dâhilinde 48 ay vadeli olarak 25 bin lira ihtiyaç kredisi almak istediğinizde karşınıza çıkan kredi faiz oranı yüzde 1,84 oluyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası tüketicilere esnek vade seçenekleriyle sunulan bir kampanyadır. Öyle ki bu krediyi alan kişiler minimum 1 ay olmak kaydıyla tam 48 aya kadar vade talep edebiliyorlar. Krediyi çekerken kaç ay vade talep ettiğinizi de belirtmeniz gerekiyor. Bu şekilde başvurunuzu tamamladıktan sonra sizlere başvuru sonucu farklı kanallarla bildirilir. Daha sonra Denizbank şubesine giderek paranızı alabilirsiniz.

25 bin liralık bir kredi çekmek istediğiniz zaman Denizbank sizlerden birtakım masraflar talep edecektir. Bu masraflardan ilki 25 bin liralık kredi için toplam 131,25 TL olan kredi tahsis ücretidir. Krediyi alabilmek için bu ücreti ödemeniz şarttır. Bunun dışında 1000 liralık bir kredi için yıllık primi 3,37 TL olan hayat sigortasını da yaptırmak zorunda olduğunuzu unutmamanız gerekiyor.

25 bin liralık Denizbank ihtiyaç kredisi paketinden 48 ay vade seçeneğiyle yararlanan kişiler her ay Denizbank’a 850 lira ödeme yaparlar. Toplamda 48 ay ödeme yapıldığında Denizbank’a 40 bin 796 lira ödeme yapılmış olunur. Yani yaklaşık 4 yılda bankaya yaklaşık olarak 15 bin 796 liralık bir fai

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın