Halkbank yeni konut kredisi faizleri aylık yüzde 0.80’den başlıyor. Yeni açıklanan bu kredi paketinde faiz oranları seçilen vade sayısına göre değişiklik gösterecek. Halkbank yeni konut kredisi resmi site aracılığıyla duyuruldu.

Halkbank’ın yeni konut kredisi paketinde vade sayısı müşterinin isteği ile belirlenecek. Ay içinde ödeme yapılacak gün de müşterinin gelirine göre ayarlanabilecek. Seçilecek olan vade sayısında göre uygulanacak olan faizler yüzde 0.80’den başlan fiyatları kapsayacak.

Halkbank yeni konut kredisi kampanyasında müşterilere 120 ay vade ile kredi imkanı tanınacak. Değişecek vade oranlarına göre 1 ile 24 ay arası vade tercih edenler için aylık yüzde 0.80 oranında faiz uygulanacak. Vade sayısını 25 ay ile 48 ay arasında tercih edenlerin ise aylık ödemelerine yüzde 0.89 değerinde faiz uygulanacak. Halkbank konut kredisi için ödemelerini 49 ile 60 ay arasında yapmayı seçenler ise ayda yüzde 0.90 oranında faiz ödemeyecek. 60 ile 120 ay arası ödeme sayısı tercih edenler ise ayda 0.96 değerinde faiz ödemesi yapacak. 

120 Ay Vadeye Ayda Yüzde 0.96 Faiz Uygulaması 

Halkbank yeni konut kredi paketi ile ev almak isteyenler 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinde ayda yalnızca yüzde 0.96 oranında faiz ödeyecek. Konut kredisi almak isteyenler bankadan en fazla 1 milyon Türk lirası değerinde kredi talebinde bulunabilecek. 1 Milyon üstünde krediler bankadan temin edilemeyecek.

Halkbank yeni konut kredi paketi ile ilgili konuşan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal, yeni konut kredisi paketi ile sektörde en düşük faizlerin Halkbank’ta uygulandığını dile getirdi. Ünal yeni konut kredisini her bütçeye de uygun olduğunu sözlerine ekledi. 

Halkbank yeni konut kredisi için başvuruların Halkbank şubelerinden yapılacağı belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.