Halkbank Aylık 0.80’den Başlayan Faizlerle Konut Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank yeni konut kredisi faizleri aylık yüzde 0.80’den başlıyor. Yeni açıklanan bu kredi paketinde faiz oranları seçilen vade sayısına göre değişiklik gösterecek. Halkbank yeni konut kredisi resmi site aracılığıyla duyuruldu.

Halkbank’ın yeni konut kredisi paketinde vade sayısı müşterinin isteği ile belirlenecek. Ay içinde ödeme yapılacak gün de müşterinin gelirine göre ayarlanabilecek. Seçilecek olan vade sayısında göre uygulanacak olan faizler yüzde 0.80’den başlan fiyatları kapsayacak.

Halkbank yeni konut kredisi kampanyasında müşterilere 120 ay vade ile kredi imkanı tanınacak. Değişecek vade oranlarına göre 1 ile 24 ay arası vade tercih edenler için aylık yüzde 0.80 oranında faiz uygulanacak. Vade sayısını 25 ay ile 48 ay arasında tercih edenlerin ise aylık ödemelerine yüzde 0.89 değerinde faiz uygulanacak. Halkbank konut kredisi için ödemelerini 49 ile 60 ay arasında yapmayı seçenler ise ayda yüzde 0.90 oranında faiz ödemeyecek. 60 ile 120 ay arası ödeme sayısı tercih edenler ise ayda 0.96 değerinde faiz ödemesi yapacak. 

120 Ay Vadeye Ayda Yüzde 0.96 Faiz Uygulaması 

Halkbank yeni konut kredi paketi ile ev almak isteyenler 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinde ayda yalnızca yüzde 0.96 oranında faiz ödeyecek. Konut kredisi almak isteyenler bankadan en fazla 1 milyon Türk lirası değerinde kredi talebinde bulunabilecek. 1 Milyon üstünde krediler bankadan temin edilemeyecek.

Halkbank yeni konut kredi paketi ile ilgili konuşan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal, yeni konut kredisi paketi ile sektörde en düşük faizlerin Halkbank’ta uygulandığını dile getirdi. Ünal yeni konut kredisini her bütçeye de uygun olduğunu sözlerine ekledi. 

Halkbank yeni konut kredisi için başvuruların Halkbank şubelerinden yapılacağı belirtildi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...