Varyap Holding’ten Bodrum’a Yatırım

Google Haberlere Abone Ol:

Varyap tarafıdan Yalıkavak’ta yapılacak olan projenin tanıtımı yapıldı. Projenin maliyetinin 100 milyon Euro olacağı belirtildi. 22 dönüm arazi üstünde yapılan projenin Mart 2016 tarihinde başladığı bildirildi. Projenin tamamlanmasının 2018 yılı içinde biteceği açıklandı. 

Varyap Holding tarafından yapılan Bodrum Yalıkavak projesi kapsamında 60 adet rezidans ve 110 odası olacağı belirlenen bir otel yapılacak. Projeden 150 milyar Euro kazanç sağlanacağı tahmin edilirken daire fiyatlarının 390 bin Euro ile 1 milyon 200 bin Euro arasında olacağı belirtildi. Proje belirtilen tarihte tamamlanırsa  2018 yazında burada yaşamsal faaliyetler başlayacak. 

Bodrum Yalıkavak konut projesinde satışlarda yüzde 30 peşin ödeme ile konut sahibi olunabilecek. Yüzde 30 peşim ödeme imkanı olan konut satışlarında kalan yüzde 70’lik ödeme için 30 ay vade ile taksit imkanı sunulacak. 

Varyap Holdint tarafından tanıtımı yapılan konut projesinde 25 rezidansın şimdiden satışa çıktığı ve 12 dairenin de satıldığı bildirildi. Tanıtım lansmanında bulunan Varyap CEO’su Mehmet Erdinç Varlıbaş, 5 yıllık süre içinde bölge içinde maliyeti 150 Milyon Euro olan bir yatırım yapacaklarını dile getirdi. Bodrum’u İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerin arka bahçesi olarak nitelendiren Mehmet Erdinç Varlıbaş Bodrum dışında İstanbul için de 1000 konutluk bir proje yapacaklarını dile getirdi. Projenin Anadolu Yakası’nda olacağını belirten Varlıbaş Bodrum ile ilgili projede Bodrum’un 12 ay boyunca yaşanılabilir bir bölge olduğunu, bu sebeple Bodrum’u tercih ettiklerini ifade etti. Bodrum’da bulunan otellerin kapasitesinin düşük olduğun belirten Varlıbaş, yeni yapacakları otelin bu ihtiyacı karşılıyacağını ifade etti. 

Varyap Bodrum Yalıkavak’ projesi kapsamında satışa sunulacak olan dairelerin metrekare fiyatlarının 5 bin Euro’dan başladığı açıklandı. Daireler 1+1 ve 5+1 şeklinde olacak, dubleks daire çeşitleri de projede yer alacak. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...