Denizbank Facebook Kredisi 55 Bin Liraya Kadar Veriliyor

0

Denizbank’tan Sosyal Medya İhtiyaç Kredisi: Facebook Kredisi

Denizbank’ın kredi paketlerini incelediğimizde bankanın müşterilerine 5 farklı kampanya ile kredi verdiğini görüyoruz. Denizbank sayesinde alabildiğiniz kredilerden biri de Denizbank Facebook kredisidir. Facebook kredisinden faydalanmak için başvurunuzu Facebook üzerinden yapmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz Denizbank internet sitesini kullanarak da çok kısa sürede başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra kredinizi Denizbank şubelerinden birine uğrayarak alabiliyorsunuz.

Denizbank ihtiyaç kredisi paketlerinden biri durumunda olan Denizbank Facebook kredisi için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda bu kredi faiz oranının yüzde 1,48 olduğunu görüyoruz. Yüzde 1,48 olan kredi faiz oranıyla Facebook kredisi çekmek için başvuru yaparken size özel vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Denizbank’ın bu kredi kampanyası için belirlediği vade seçeneklerine baktığımızda bu vade seçeneklerinin 1 ay ile 48 ay arasında değiştiğini görebiliyoruz. Yakın zamanda alınan kararla birçok banka ihtiyaç kredisi için belirlediği vade seçeneklerini 36 aydan 48 aya çıkardı. Bu bankalardan biri olan Denizbank için de aynı durum geçerli.

Facebook kredisine başvuru yaparken üst limitin 55 bin lira olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Zira bu kredi kampanyası sayesinde 55 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabiliyor, daha fazlasını alamıyorsunuz. 55 bin liralık bir kredi aldığınızı varsayarsak bankaya kredi kampanyası için ödemeniz gereken tahsis ücreti 289 lira olacaktır.

36 ay vade ile aldığınız 55 bin liralık Denizbank Facebook kredisini geri ödemek için her ay 2 bin 81 liralık ödeme yapmanız gerekiyor. Bu şekilde 36 ay boyunca ödeme yaptığınızda Denizbank’a 74 bin 914 lira ödeme yapmış olacaksınız. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın