Garanti bankası komşu esnaf kredisi kobilere büyük kredi fırsatları sunuyor. Garanti şubelerinden detaylı bilgi alınabilecek olan komşu esnaf kredisinde 60 aya varan vadelerde aylık eşit taksitli ödeme ve ödemesiz dönemleri seçme şansı bulunuyor. 

Garanti Bankası’na ait kampanyalardan biri olan komşu esnaf kredi kampanyası esnafların yüzünü güldürecek. Kampanya ile en az 1 olmak üzere 60 aya kadar taksit seçenekleri tercih edilebilecek. Vade ödemeleri iki şekilde yapılabilecek. İlk aşamada çekilen kredi seçilen vade sayısına göre hesaplanacak ve her ay aynı miktarda  taksit ödemesi yapılacak. İkinci ödeme seçeneğinde ise ödemesiz dönemler olacak. Bu hesaplama ile vade boyunca bazı aylar ödeme yapılmayacak. Diğer aylarda ise daha fazla aylık ödeme yapılacak. Bu seçimler kobilerin isteğiyle değişebilecek.

Garanti Bankası komşu esnaf kredisi için başvurular Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Kredi başvuruları için telefon bankacılığı ve Garanti Bankası şubeleri de kullanılabilecek.

Garanti Bankası komşu esnaf kredisi ile kredi çekim tutarının en düşük limiti 1.000 TL olacak. Üst limitin olmadığı kredide müşteriler istediği miktarda kredi başvurusunda bulunabilecek.

Ayda 1,36’dan Başlayan Faizler

Garanti Bankası 60 ay vadeli komşu esnaf kredisi için aylık faizler yüzde 1,36’dan başlayacak. Faiz ödemeleri üzerinde çekilen kredi tutarı etkili olacak. 1,36’dan başlayan aylık faizler kredi tutarına göre 1,48’e kadar yükselecek. Aylık ödemelere kredi tahsil ücreti de eklenecek. Kredi tahsil ücreti müşterinin çekeceği krediye göre değişiklik gösterecek. Aylık kredi ödemeleri üzerine sigorta primi hesaplandıktan sonra eklenecek. 

Garanti Bankası ile komşu esnaf kredisinden faydalanmak isteyen kişilerden gerekli belgeler başvuru sırasında talep edilecek. Aylık ödemelerde kredi taksit tutarı , sigorta primi ve kredi tahsil ücreti birlikte ödenecek. Sigorta primi müşterini yaşına göre hesaplanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + fifteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.