Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası İş İlanı ve İş Başvurusu

Vakıf Katılım Bankası İş İlanı ve İş Başvurusu

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Ülkemizin en genç katılım bankalarından olan Vakıf Katılım her geçen şube ağını ve kadrolarını genişletmeye devam etmektedir. Bu oluşan kadroları içerisinde görev almak üzere yeni bankacı adayları için Vakıf Katılım Bankası iş ilanları ve Vakıf Katılım Bankası iş başvurusu bulunmaktadır.

  Yaklaşık birinci yılını tamamlama aşamasında olan Vakıf Katılım Bankası istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Banka faizsiz bankacılık prensipleri doğrultusunda müşterilerine hizmet vermekte ve katılım bankacılığı ürününlerinin tümünü sunarak memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

  Katılım Bankacılığı alanında en yeni banka ünvanını elinde bulunduran Vakıf Katılım Bankası personel alımları ve iş ilanları yayınlamaya da devam etmektedir. Özelikle bankacılık ve katılım bankacılığı alanında deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere iki şekilde personel alımlarını sürdüren banka, oluşan açık pozisyonlar için gerekli durumlarda banka sınavları da düzenleyerek istihdam ve işe alım sürecini tamamlamaktadır.

  Yurt çapında bir çok bölgede hizmetlerine başlamış olan banka, her geçen gün yeni şubeler ve birimler açarak bankacılık alanında iş arayışında bulunan yeteneklere de fırsatlar oluşturmaktadır. Vakıf Katılım bankası bünyesinde çalışmak isteteyen bankacı ve bankacı adayları için genel iş ilanı yayınlanmıştır. Kariyerini katılım bankacılığı alanında geliştirmek isteyen adayların tercih edileceği alım döneminde, başvurular toplandıktan sonra adaylara banka sınavı davetleri ve mülakat davetleri gönderilmektedir.

  Genel başvuru niteliğinde olan Vakıf Katılım Bankası iş ilanı içerisinde adayların yetkin ve ilgili oldukları alanları belirtmeleri istihdam sürecini kolaylaştırabilmek adına özellikle talep edilmektedir.

  Vakıf Katılım Bankası tarafından yayınlanmış olan iş ilanı detayları ve başvurularını bu bağlantılar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...