Katılım Bankacılığı’nın en büyük ve köklü kurumlarından olan Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş yeni dönem de 200 yeni personel alacak. Banka tarafından yayınlanan banka iş ilanı kapsamında, bankanın büyüme hedefleri doğrultusunda farklı bölüm ve birimler için yeni çalışma arkadaşları alınacağı belirtilmekte.

Günümüzün yükselen trendleri arasında yer alan Katılım Bankacılığı sektöründe her geçen gün farklı iş olanakları sunulmaktadır. Bu sektörü yakından tanıyarak kariyer hedeflerini bu sektör ile devam ettirmek isteyen genç ve deneyimsiz adayların özellikle tercih edildiği pozisyonlarda görev alma şansı tanınmaktadır.

Türkiye’de uzun yıllardır hizmetlerini sürdüren ve en eski katılım bankalarından biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni dönemde personel alımı yapacağını belirtmiştir. Banka 2017 yılı ile birlikte açacağı yeni şube ağı ve genel müdürlük kadroları için hem deneyimli hem de deneyimsiz bankacı adayları ile görüşmelere başlayacaktır. Bu yeni pozisyonlar için banka öncelikle Lisans mezunu adaylara şans tanıyacaktır. Yayınlanan iş ilanında herhangi bir şehire bağlı kalmaksızın adayların tüm Türkiye geneli başvuru yapabilecekleri belirtilmektedir.

Bankaların 2017 yılı için açılacak kadroları olgunlaşmaya başlarken Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanı yayınlayarak adaylar ile şimdiden görüşmeleri planlamaktadır. Uygun adaylar için banka sınavları düzenlenip düzenlenmeyeceği banka tarafından belirlenecektir.

Ülkemizin değerli meslek alanlarından olan bankacılık için her yıl binlerce personel alımı gerçekleştirilmektedir. Bu banka personel alımlarında daha çok deneyimsiz ve yeni mezun adaylara şans tanındığı gözlemlenmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yayınlanan yeni dönem personel alım ilanı detayları, aranan nitelikler ve başvurular için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-200-takim-arkadasi-ariyoruz-1655346 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın