Finansbank’tan Müşterinin Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Finansbank’tan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

Kredi çekmek isteyen bir müşterinin banka gözüyle güvenilirlik derecesine kredi notu adı veriliyor. Bir kişinin kredi notunun yüksek olması bu kişinin rahatça kredi alabileceğini gösterirken kredi notunun düşük olması kredi alamamak anlamına geliyor.

Finansbank gibi bazı bankalar özel kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Kişiye özel olarak kredi faiz oranları değişen bu kredilerin faiz oranı belirlenirken kredi notuna bakılıyor. Kredi notunun yüksek olması daha düşük bir kredi faiz oranıyla kredi çekmek anlamına gelirken kredi notunun düşük olması kredi çekememek ya da krediyi yüksek faiz oranıyla çekmek anlamına geliyor.

Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının 3 ay erteleme seçeneği de bulunuyor. Ancak bu erteleme seçeneğini kullandığınızda ertelediğiniz taksitleriniz için ek faiz ödemeniz gerekiyor. Bu da aylık taksitlerde yaklaşık olarak 20 lira fark etmesi anlamına geliyor. Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında vade seçenekleri 1 ay ile 48 ay arasında değişiyor. Dolayısıyla krediyi alırken seçmiş olduğunuz vade seçeneklerinin bu aralıkta olması gerekiyor.
Finansbank’ın değişken kredi faiz oranları yüzde 1,20 ile 1,63 arasında değişiyor. Yani en düşük kredi faiz oranıyla kredi alabilecek olan kişi krediyi 1,20 kredi faiz oranıyla alırken en yüksek kredi faiz oranıyla kredi alabilecek olan kişi 1,63 oranıyla kredi alıyor. 

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

En düşük kredi faiz oranıyla kredi alan bir kişi Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası için 10 bin liralık krediyi 48 ay vadede aylık 290 lira taksitlerle ödeyebilir. En yüksek kredi faiz oranıyla kredi alan bir kişi ise almış olduğu krediyi öderken aylık 349 lira ödeme yapar. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...