Ana SayfaKredilerFinansbank’tan Müşterinin Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

Finansbank’tan Müşterinin Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi
F

-

Finansbank’tan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

Kredi çekmek isteyen bir müşterinin banka gözüyle güvenilirlik derecesine kredi notu adı veriliyor. Bir kişinin kredi notunun yüksek olması bu kişinin rahatça kredi alabileceğini gösterirken kredi notunun düşük olması kredi alamamak anlamına geliyor.

Finansbank gibi bazı bankalar özel kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Kişiye özel olarak kredi faiz oranları değişen bu kredilerin faiz oranı belirlenirken kredi notuna bakılıyor. Kredi notunun yüksek olması daha düşük bir kredi faiz oranıyla kredi çekmek anlamına gelirken kredi notunun düşük olması kredi çekememek ya da krediyi yüksek faiz oranıyla çekmek anlamına geliyor.

Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının 3 ay erteleme seçeneği de bulunuyor. Ancak bu erteleme seçeneğini kullandığınızda ertelediğiniz taksitleriniz için ek faiz ödemeniz gerekiyor. Bu da aylık taksitlerde yaklaşık olarak 20 lira fark etmesi anlamına geliyor. Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında vade seçenekleri 1 ay ile 48 ay arasında değişiyor. Dolayısıyla krediyi alırken seçmiş olduğunuz vade seçeneklerinin bu aralıkta olması gerekiyor.
Finansbank’ın değişken kredi faiz oranları yüzde 1,20 ile 1,63 arasında değişiyor. Yani en düşük kredi faiz oranıyla kredi alabilecek olan kişi krediyi 1,20 kredi faiz oranıyla alırken en yüksek kredi faiz oranıyla kredi alabilecek olan kişi 1,63 oranıyla kredi alıyor. 

En düşük kredi faiz oranıyla kredi alan bir kişi Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası için 10 bin liralık krediyi 48 ay vadede aylık 290 lira taksitlerle ödeyebilir. En yüksek kredi faiz oranıyla kredi alan bir kişi ise almış olduğu krediyi öderken aylık 349 lira ödeme yapar. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol