Akbank Konut Kredisi Faizleri 0.99’dan Başlıyor

Akbank konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. 0.99’dan başlayan faiz oranları ev almayı düşününler en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilir. 

Akban konut kredisi kampanyası ile ev alacaklar ayda yalnızca yüzde 0.99 oranında faiz ödemesi yapacak. Aylık 738 Türk lirası taksitlerle kredi geri ödemesi yapılabilecek. Kişiye özel ödeme planları olan Akbank konut kredisi kampanyası detayları internet sitesinde yer alıyor. Akbank konut kredisi örnek kredi hesaplama aracı ile online kredi hesaplamak da artık mümkün. Buna göre çekilecek kredi tutarı ve seçilecek vadeye aylık taksit tutarları ve faiz ödemeleri hızlıca hesaplanabilecek.

Akbank konut kredisi almak isteyen tüketiciler internet şubesinde başvuru yaptığı takdirde bankadan anında dönüt alabilecekler. Telefonla geri dönüt alacak tüketiciler Akbank müşteri hizmetleri ile kredi hakkında tüm detayları görüşebilecek.

Ayda 738 TL Taksit Ödemesi

Akbank konut kredisi ayda 0.99’dan başlayan faizlerle 60 ay vade sunuyor. 60 ay vade seçeneğinde aylık taksit ödemesi ise 738 TL olacak. Elbette tüketicinin maaşı ya da ga gelir durumuna göre bu taksit sayılarında artış ve azalma olabilecek. Buna göre taksit ödeme tutarları da yeniden yapılandırılabilecek. Her bütçeye uygun ödeme koşulları Akbank’ta yer alıyor.

Akbank konut kredisi kampanyasında başvurular Akbank internet şubesi ve Akbank şubelerinden yapılacak. Belirli bir şube değil bütün şubelerde kredi başvurusu alınacak. 

Akbank konut kredisi için vade sayısı seçildikten sonra aylık taksit tutarları belirlenecek. Tüketicilerde binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ve masraf ödemeleri de alınacak. Toplam kredi tutarına eklenecek bu masraflar aylık ödemeye yansıyacak. 120 ay vadeye kadar seçenek olacak. Örnek bir hesaplama ile 100.000 TL tutarında kredi alan ve 120 ay vade tercih eden bir tüketici bu krediyi bankaya 178.562,54 TL olarak geri ödeyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.