Ana SayfaKredilerHalkbank Emeklilere Masrafsız 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Halkbank Emeklilere Masrafsız 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Emeklilere Masrafsız Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Kamu bankalarından biri olan Halkbank ortaya koyduğu kredi paketlerinde emeklileri de unutmadı. Bu bağlamda kredi almak isteyen emekliler Halkbank üzerinden bir işlem yaptıkları takdirde oldukça düşük kredi faiz oranıyla kredi alabiliyor, üstelik tek kuruş da masraf ödemiyorlar. Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi paketi adı altında sunulan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından sadece emekliler faydalanabilirler. Kredi için belirlenen kredi faiz oranı ise yalnızca yüzde 1,35’tir. 

Esnek geri ödeme seçenekleriyle verilen bu kredi kampanyasından faydalanan emekliler 1 aydan başlayarak 48 aya kadar vade talep edebiliyorlar. Yani Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası sayesinde kredi alan kişiler aldıkları bu krediyi 4 yıl vadede geri ödeyebilirler.

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasının kredi faiz oranı yüzde 1,35 olarak sabitlenmiştir. Dolayısıyla kredi almak isteyen emekliler için kredi notu değerlendirmesi yapılmaz. Tüm emekliler aynı kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabilirler. 

Emekliler için özel olarak oluşturulan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi tahsis ücreti bulunmuyor. Yani kredi çekmek isteyen emekli kesinlikle kredi tahsis ücreti ödemez. Ancak kredinin vergilerinin ödenmesi gerekiyor. Bu vergiler taksitlerin içerisine dâhil ediliyor. Buna ek olarak kredi için zorunlu tutulan hayat sigortasının prim miktarları değişiklik gösterebilir. Kredi başvurusu esnasında Halkbank yetkilileri bu konuda sizlere bilgi vereceklerdir.
48 ay vade ile 20 bin lira masrafsız ihtiyaç kredisi alan emekliler bu kredi için aylık 603 lira geri ödeme yaparlar. Kredinin taksitleri ve kredi faiz oranı sabit olduğu için bu konuda herhangi bir değişim söz konusu değildir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.