Ana SayfaBanka İş İlanlarıSon 5 Gün! Halkbank Personel Alımı Başvuru Süresi 10 Ekimde Doluyor

Son 5 Gün! Halkbank Personel Alımı Başvuru Süresi 10 Ekimde Doluyor
S

-

Halkbank 565 kişiyi işe alacağını duyuran bir ilan yayımladı. Halkbank’ın resmi internet sitesinde yayımlanan ilan ile banka kadrosuna 565 kişi katılacak. Banka yayımladığı ilanda başvuru için adaylarda aranacak şartları ve başvuru koşullarını açıkladı. Halkbank iş başvurularının hala devam ettiği bildirildi.

Halkbank personel alımı iş ilanında İstanbul genelinde 25 müfettiş yardımcısını kadrosuna katacağını duyurdu. Türkiye genelinde ise uzman yardımcısı 475 kişi işe alınacak.Trabzon, Balıkesir, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya ve Antalya şehirlerinde ise toplam 40 kişi İç Kontrolör Yardımcısı olarak işe alınacak. İş ilanında belirtildiğine göre İstanbul’dan alınacak 25 kişi de Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı görevine getirilecek.

Halkbank iş ilanında yer alan başvuru şartları ise şöyle:

 

  • Başvurucak kişilerin T.C. vatandaşı olması gerekli.
  • Başvurucak kişilerin kamu personeli haklarından mahrum olmayan kişiler olması gerekiyor.
  • Halkbank iş ilanına başvuru yapacak adayların sicilinin temiz olması ve daha önce herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olması gerekiyor.
  • Bankacılık  Kanuna göre iş ilanına başvuran adayların bankacılık alanında çalışmasının yasaklanmamış olması gerekiyor.
  • İş ilanında yer alan müfettiş yardımcısı pozisyonuna başvuru yapacak kişiler arasında lisans mezunu olan kişilerin en az 1988 doğumlu olması, önlisans mezunu olan kişilerin ise en az 1986 yılı ve sonrası doğumlu olması gerekiyor.
  • Uzman Yardımcısı ve İç Kontrolör yardımcısı pozisyonlarına başvuru yapacak kişilerin ise üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması gerekiyor.
  • Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı için iş başvurusunda bulunan adayların ise en az 01.01.1986 doğumlu olması gerekiyor.

İş pozisyonları için girilecek mülakat sınavlarının tarihi ve diğer şartlar Halkbank’ın resmi internet sitesinde yer alan iş ilanında bulunuyor. Halkbank personel alımı için başvuruların 10 Ekim 2016 tarihinde sona ereceği belirtildi. Sınavlar ise 5 Kasım 2016 tarihinde yapılacak.

İlan detayları ve başvuru kriterlerine bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://www.halkbank.com.tr/articles/detail/detail43.asp?id=7166

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol