Fibabanka’dan 48 Ay Vadeli 30 Bin Lira Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi Paketi

Neredeyse ülkemizde hizmet veren bütün bankalar oluşturdukları kredi kampanyaları sayesinde ihtiyaç kredisi veriyorlar. İhtiyaç kredisi alabileceğiniz bankalardan biri de Fibabanka’dır. Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi paketlerine baktığımızda bu bankanın birden fazla kredi kampanyasının olduğunu görüyoruz. Ancak bankanın en avantajlı kredilerinin başında masrafsız ihtiyaç kredisi geliyor. Diğer bankalardan kredi alırken bankaya komisyon ve kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekirken Fibabanka masrafsız ihtiyaç kredisi paketinde bu masraflardan herhangi birini ödemeniz gerekmiyor. Böylece kredi için ödemeniz gereken tek masraf sigorta prim bedelleri oluyor.

Fibabanka masrafsız ihtiyaç kredisi paketi için belirlenen kredi faiz oranı değişiklik gösterebiliyor. Çünkü bu kredi için belirlenen kredi faiz oranı kredinin vade seçeneği ve miktarına bağlı olarak sürekli değişiyor. Bu nedenle size özel bir kredi faiz oranının belirleneceğini belirtebiliriz. Fibabanka ihtiyaç kredisi paketini almak için bankanın internet sitesine girebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Fibabanka masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalandığınız zaman 1 ay ile 48 ay arasında değişiklik gösteren esnek vade seçeneklerinden birini seçebiliyorsunuz. Böylece kredinizi 4 yıla kadar vadeli olarak almanız söz konusu oluyor.

Kredi için belirlenen alt limit 5 bin lirayken üst limit 30 bin liradır. En az 1,59 kredi faiz oranıyla aldığınız bu krediyi en fazla 1,79 kredi faiz oranıyla alırsınız.

30 bin liralık masrafsız ihtiyaç kredisi paketinden faydalanarak kredi almanız durumunda 48 aylık vade seçeneğinden faydalanırsanız her ay bankaya 1007 liralık bir ödeme yapmanız gerekir. Böylece borcunuzu 48 ayda geri ödemiş olacaksınız. Kredi için yaptırmakta zorunlu olduğunuz hayat sigortasına ait prim miktarı değişiklik gösterebilir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın