Ana Sayfa Kariyer Akbank personel, eleman, uzman alımları

Akbank personel, eleman, uzman alımları

-

Akbank personel, eleman, uzman alımları 

Bankacılığın yükselen değeri, gençlerin kırmızı kariyer hedefi Akbank'da güncel personel alımları, iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor.

Her geçen gün iş ilanlarına bir yenisini ekleyen kurum, 2015 yılı ilanlarıyla da deneyimsiz adaylara ışık tutmaya ve kariyerlerinin ilk basamağına adım atmalarına yardımcı oluyor. 

Akbank, yurdumuz genelinde aktif 986 şubesi ve 20.000 e yakın çalışan personeliyle Turkiye'nin gurur duyduğu bankalar arasında öne çıkmaktadır. Hem çalışan memnuniyeti hemde müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hep daha iyisi için çaba gösteren kurum da sosyal imkanlar, sağlık, maaş ve prim imkanları personeli tarafından da takdir edilmektedir.  

Akbank 2015 personel alımları ocak ayından bu yana başladı ve, akbank 2015 sınavları adı altında yayınlanmaktadır.  

Gerekli şartları sağlayan tüm adaylar ile birebir görüşme yapan banka İnsan Kaynakları da aktif olarak alımlara devam etmektedir. Hem Genel Müdürlük pozisyonları hem de Şube pozisyonları için ilanları yayınlamaya başlayan Akbank, "Gözü yüksete gençler arıyoruz" sloganıyla 2015 de yönetici adayları da aradığını duyurmuştur.  

  

Şuan da aktif olarak personel alımı yapılacak bölümler ise kısa; Şube Gişe Memuru, Operasyon memuru, satış temsilcileri, krediler uzmanları, dış ticaret memurları ve ayrıca bilgisayar alanında kendine güvenen adaylar ile  IT departmanı için de istihdamlar yapmaktadır.  

Akbank güncel ilanlarına başvurabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,616BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,430TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler