Ana SayfaKredilerŞekerbank’tan Apartmanlara Isı Yalıtımı Kredisi

Şekerbank’tan Apartmanlara Isı Yalıtımı Kredisi

-

Isı Yalıtımı İçin Kredi Şekerbank’ta

Enerji tasarrufu yapabilmek için son dönemde birçok binada ısı yalıtımı çalışmaları yapıldı. Devletin de bu konuda baskıda bulunması artık bütün binaların ısı yalıtımlı olmasını sağlıyor. Ancak geçmiş yıllarda yapılan bazı binalarda hala ısı yalıtımı yok. Şekerbank ısı yalıtımı yaptırmak isteyen bina sakinlerine büyük bir fırsat sunuyor. Buna göre ısı yalıtımı için gereken ücreti Şekerbank’tan alabiliyor, daha sonra taksitlerle yine aynı bankaya ödeyebiliyorsunuz.

Şekerbank Eko Kredi kampanyası adı altında sunulan bu krediden faydalanmak için bina yönetimi olarak başvuru yapmak gerekiyor. Öyle ki profesyonel bina yönetimi şirketleriyle çalışıyorsanız 36 aydan daha fazla vade de talep edebilirsiniz. Profesyonel bina yönetimine sahip olan binalar için alınan krediyi 60 ay vadede geri ödemek mümkün.

Şekerbank ısı yalıtımı kredisi hem masraflı hem de masrafsız olarak sunuluyor. Bu krediye başvuruda bulunurken masrafsız paketi seçerseniz kredi için herhangi bir şekilde tahsis ücreti ödemezsiniz. Böylece daha avantajlı bir şekilde kredi çekmeniz de söz konusu oluyor.

Isı yalıtımı kredisi için belirlenen kredi faiz oranlarına baktığımızda kredinin faiz oranlarının vade seçeneklerine göre değiştiğini görebiliyoruz. Buna göre krediyi aldığınızda sizin için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,15 ile yüzde 1,25 arasında değişiklik gösterecektir.

Bankadan 60 ay vadeli olarak 100 bin liralık ısı yalıtımı kredisi alındığında bankaya her ay 2 bin 539 lira ödemek gerekiyor. Bu da 60 ayın toplamında Şekerbank’a 152 bin 360 lira ödeme yapmak anlamına geliyor. Bankanın bu kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız hemen size en yakın Şekerbank şubesine uğrayabilir, buradan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol