Finansbank ihtiyacı olan kişilere günde 10 TL tasarruf ile kredi veriyor. Finansbank ihtiyaç kredisi aynı zamanda 3 ay ertelemeli ödeme imkanı da sunuyor. Bu kampanya ile 10.000 TL’ye kadar çekilecek kredilerde 3 ay sonra ödeme avantajı kazanılmaktadır. Şimdi aldığınız kredinin geri ödemelerine 3 ay sonra başlayabileceğiniz bu kredi kampanyasında en fazla 10.00 TL kredi çekmek mümkün. 

Finansbank ihtiyaç kredisine başvuru yapanlar günde 10 TL biriktirerek krediyi kolayca geri ödeyebilecek. Finansbank’tan 10.000 Türk lirası kredi alanlara aylık uygulanacak faiz oranı ise yüzde 1,20’den başlayacak. 

Finansbank 10.000 Türk lirası kredi avantajında kredi alacak kişiler en fazla 48 ay taksit imkanını tercih edebilecek. Faiz oranları da aylık vade sayısına göre değişecek. Finansbank ihtiyaç kredisine başvuru yapan kişilerin çekeceği miktara ve aylık vade sayısına göre faiz oranları ile birlikte taksit tutarı da hesaplanacak. Aylık düşük taksit ödemeleri ile her bütçeye uygun ödeme şekli tüketicilere sunulacak. Aylık ödemelere kredi tutarı üzerinden hesaplanacak olan kredi tahsis ücreti de eklenecek. Aylık ödemelere bunun dışında sigorta prim tutarı da eklenecek ve buna göre yıllık maliyet tutarı hesaplanacak.

Finansbank ihtiyaç kredisine başvurular için en kısa yol ise sms sistemi ile olacak. T.C. kimlik numarasını 5030’a kısa mesaj olarak atan kişiler krediye kolayca başvuru yapabilecek. 3 ay erteleme imkanı ile ödenecek ihtiyaç kredisi başvuruları internetten online olarak ve şubelerden yüz yüze görüşme ile de yapılabilecek.

Finansbank günde 10 TL ödemeli ihtiyaç kredisinde hayat sigortası yapılması da zorunludur. İsteyen kişiler hayat sigortasını Finansbank üzerinden yapabilir. Hayat sigortası ücretleri kişinin yaşına göre değişmektedir. Finansbank ihtiyaç kredisine başvuru yapan kişiler uygun görülmediği takdirde başvuruları reddedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − seventeen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.