Ana SayfaEkonomiTransit Yolcu Sayısında Artış

Transit Yolcu Sayısında Artış

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  15 Temmuz gecesi ile ilgili yaşanılanları anlatmak için basın mensuplarıyla toplantılar gerçekleştiren Türk Hava Yolları yönetimi yeni bir toplantı daha gerçekleştirdi. Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerinden gelen 65 gazeteci ile basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantında konuşma yapan Türk Hava Yolları (THY)  Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, gazetecilere 15 Temmuz darbe girişimi hakkında açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz gecesini anlatan Aycı bu darbe girişimi sebebiyle transit yolcu sayısında bir azalma olmadığına dikkat çekti. 15 Temmuz’dan sonraki etkiyi anlatan Aycı asıl lokal(direk) varışlı yolcu sayısında bir azalma olduğunu açıkladı. Bu durum yüzünden zorlandıklarını belirten Aycı bu yolcu sayısında azalmayı transitte gidermeye çalıştıklarını açıkladı. Artık Türk Hava Yolları iş modeli içerisinde transit yolcu sayısının yüzde 60 olduğunu dile getiren Aycı bu artış ile birlikte daha fazla çalıştıklarını sözlerine ekledi. 

  Türk Hava Yolları’nın sigorta ödemeleri ile ilgili de konuşan Aycı, Türk Hava Yolları’nın en önemli sigortanın ülke içindeki liderlik olduğunu ifade etti. Terör örgütlerinin lobisi ile mücadele ettiklerini belirten Aycı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iyi bir yönetici olduğunu sözlerine ekledi. Obamanın ABD ekonomisi için iyi bir lider olmadığını belirten Aycı, ABD’li ekonomistlerin de böyle düşündüğünü dile getirdi.

  THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı Türk Hava Yolları olarak bilet satışına önem verdiklerini, her zaman çok satış değil doğru satış yapmayı hedeflediklerini dike getirdi. 2017 yılında büyümeye devam edeceklerini belirten Aycı lokal yolcu sayısında da artma olacağını beklediklerini sözlerine ekledi. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Türk Hava Yolları’nın (THY) yeni saat düzenlemesi yaptığını ifade etti. Aycı yeni saat uygulamasında yaz saati uygulamasını öne aldıklarını belirtti.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...