Akbank 2.el araç alacak kişilere büyük fırsatlar sunuyor. Taşıt kredisi ile 2.el araç almak isteyen kişilerin  ilk uğrak yerlerinden biri haline gelen Akbank yeni taşıt kredisi kampanyası ile fırsatlarına devam ediyor. Akbank 2.el taşıt kredisi kampanyası ile kredilerde kasko ve rehin zorunluluğunu ortada kaldırıyor.

Akbank 2.el taşıt kredisi faiz kampanyasında aylık ödeme faiz oranları düşü oranlarla yüzde 1,27’den başlıyor. Bu faizlerin ödeneceği taksit sayısı ise en fazla 48 ay olacak biçimde müşterilere sunuluyor. Böylelikle 2.el araç almak isteyen birisi aracına hemen sahip olacak ve 2 yıl boyunca kolay ödeme ile borcunu kapatacak. Artık tüketiciler Akbank’ı tercih ettiğinde kredi için yapılan kasko zorunluluğundan da kurtulmuş olacak. 

Akbank 2.el taşıt kredisi için başvuru yapacak tüketicilerin bankanın sunduğu koşullara uygun olması gerekiyor. Akbank’ın taşıt kredisi için sunduğu koşullar şu şekilde belirtilmiş:

 

  • Akbank taşıt kredisi alacak kişilerin en az 18 yaşında bir birey olmaları gerekiyor.
  • Akbank 2.el taşıt kredisi almak isteyen kişilerin geliri olmalı ve bu belgeli biçimde teyit edilmelidir.
  • Akbank 2.el taşıt kredisi için yapılacak kredi taksitlerinin tutarı ev halkının aylık kazancının en fazla yüzde 50’si olmalıdır. Ortak gelirin yüzde 50’sinin üstünde kredi taksit ödemesi yapılmamaktadır.
  • Akbank 2.el taşıt kredisi alacak kişilere ferdi kaza sigortası yaptırılmaktadır.

 

AkBANK 2.el taşıt kredisi kampanyasına başvurular Akbank web kredi ile yapılabilmektedir. Hemen Başvur seçeneği ile krediye başvurmak mümkün olmaktadır. Web kredi dışında kredi başvuru kanalları arasında Akbank şubelerinden yapılmaktadır. Akbank 2.el taşıt kredisi kampanyası 5 yaşına kadar olan binek araçlarını kapsamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − thirteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.