Yapı Kredi Bankası ile Evlilik İhtiyaç Kredisi

0

Yapı Kredi Bankası’ndan yeni evleneceklere müjde. Yapı Kredi Bankası evilik masraflarınızı sizin yerinize ödüyor. Düğün günü yaklaşan ve hala hazırlığını tamamlayamayanlara Yapı Kredi’den evlilik kredisi. Tüm düğün masrafları, nişan, balayı ve ev eşyası masraflarını ödemek için evlilik kredisi avantajı yalnızca Yapı Kredi Bankası’nda bulunuyor. 

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi seçeneklerinden biri olarak sunulan evlilik kredisi evlilik ile ilgili tüm ihtiyaçları kapsıyor. Yapı Kredi evlilik kredisi faizleri, faiz hesaplamaları ve aylık ödeleri hakkında tüm detaylar Yapı Kredi internet bankasında yer alıyor. Yapı Kredi evlilik kredisine baktığımızda faiz  oranlarının aylık yüzde 1,33’dan başlıyor. Yapı Kredi Bankası evlilik kredisine başvurmak isteyen adaylar için kredi minimum tutarı 1.000 TL iken en yüksek talep tutarı ise 1 milyon Türk lirası değerinde. Yapı Kredi Bankası evlilik kredisinde 48 aya varan vadelerle büyük bir zorluk yaşamadan ve bütçeniz çok zarar görmeden aylık ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ile 50.000 TL değerinde kredi çektiğinizde ve 48 ay ile geri ödeme imkanını tercih ettiğinizde örnek hesaplama ile ayda yalnızca 1.499.02 TL taksit ödemesi yapabilirsiniz. Aylık faiz oranları ise 1,33 değerinde olacak. 50.000 TL olara çekilen kredinin 48 ay taksitle geri ödeme tutarı 71.952.04 TL tutarında olacak.

Gerekli Belgeler

Yapı Kredi evlilik kredisine başvuru yapanlar için gerekli belgeler ise şöyle:

 

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Gelir Belgesi. Emeklilerden gelir belgesi olarak maaş cüzdanının fotokopisi, kira geliri olanlardan tapunun ve kira kontratının fotokopisi, serbest meslek sahiplerinden ise son vergi levhasının fotokopisi istenmektedir.
  • Kişinin üzerine kayıtlı ve son 3 ayı içeren elektrik, doğalgaz veya su faturası. Bunun dışında son  3 ay içerisinde alınmış ikamet belgesi de geçerli olmaktadır.
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın