Ana SayfaKredilerGaranti Bankası’ndan 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Garanti Bankası’ndan 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Garanti Bankası’ndan Yüksek Miktarlı İhtiyaç Kredisi

  Eğer Garanti Bankası’ndan kredi almak istiyorsanız bu kredi için gerekli başvuruyu Garanti Bankası internet şubesinden yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu tam olarak 100 bin liraya kadar yapabiliyorsunuz. Bu kredi kampanyası 48 ay vadeli olarak veriliyor, dolayısıyla kredi almak için bankaya başvurduğunuzda başvuru yaptığınız kredi için 4 yıla kadar vade isteme hakkınız bulunuyor. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranları da oldukça düşük. Bu kredi için belirlenen kredi faiz oranlarına baktığımızda kredi faiz oranının yüzde 1,19 olduğunu görüyoruz.

  Garanti Bankası yüksek miktarlı kredi vermesine rağmen kredi verdiği kişilerden herhangi bir şekilde kefil talep etmiyor. Yani bu krediyi kefilsiz olarak çekebilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası dâhilinde kredi çekebilmek için işyeri onaylı gelir belgeniz, kimlik belgeniz ve adınıza düzenlenen bir fatura ile Garanti şubelerine uğrayabilirsiniz. Bu şekilde çok kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  Bankanın mevcut ihtiyaç kredisi kampanyasını alırken kredi tahsis ücreti ödemeniz de gerekiyor. Kredi tahsis ücreti aldığınız kredi miktarı üzerinden hesaplanıyor. Buna göre 100 bin lira kredi aldığınızda bu kredi için bankaya 500 liralık tahsis ücretini ödemeniz gerekiyor. Daha sonra hayat sigortası primini de yine kredi taksitlerinden ayrı olarak bankaya ödemeniz gerekir.

  Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından 100 bin lira olarak faydalanıp 120 ay vadeli bir kredi çektiğinizde her ay 2892 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde bankaya toplamda 139 bin 342 lira ödeme yapmanız gerekir. Yani 4 yıl için Garanti Bankası’na ödemeniz gereken toplam kredi faiz miktarı 39 bin 342 lira olacaktır. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.