Garanti Bankası’ndan 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

0

Garanti Bankası’ndan Yüksek Miktarlı İhtiyaç Kredisi

Eğer Garanti Bankası’ndan kredi almak istiyorsanız bu kredi için gerekli başvuruyu Garanti Bankası internet şubesinden yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu tam olarak 100 bin liraya kadar yapabiliyorsunuz. Bu kredi kampanyası 48 ay vadeli olarak veriliyor, dolayısıyla kredi almak için bankaya başvurduğunuzda başvuru yaptığınız kredi için 4 yıla kadar vade isteme hakkınız bulunuyor. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranları da oldukça düşük. Bu kredi için belirlenen kredi faiz oranlarına baktığımızda kredi faiz oranının yüzde 1,19 olduğunu görüyoruz.

Garanti Bankası yüksek miktarlı kredi vermesine rağmen kredi verdiği kişilerden herhangi bir şekilde kefil talep etmiyor. Yani bu krediyi kefilsiz olarak çekebilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası dâhilinde kredi çekebilmek için işyeri onaylı gelir belgeniz, kimlik belgeniz ve adınıza düzenlenen bir fatura ile Garanti şubelerine uğrayabilirsiniz. Bu şekilde çok kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bankanın mevcut ihtiyaç kredisi kampanyasını alırken kredi tahsis ücreti ödemeniz de gerekiyor. Kredi tahsis ücreti aldığınız kredi miktarı üzerinden hesaplanıyor. Buna göre 100 bin lira kredi aldığınızda bu kredi için bankaya 500 liralık tahsis ücretini ödemeniz gerekiyor. Daha sonra hayat sigortası primini de yine kredi taksitlerinden ayrı olarak bankaya ödemeniz gerekir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından 100 bin lira olarak faydalanıp 120 ay vadeli bir kredi çektiğinizde her ay 2892 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde bankaya toplamda 139 bin 342 lira ödeme yapmanız gerekir. Yani 4 yıl için Garanti Bankası’na ödemeniz gereken toplam kredi faiz miktarı 39 bin 342 lira olacaktır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın