Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Kamu Personeline 70 Bin Lira Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’tan Kamu Personeline 70 Bin Lira Masrafsız İhtiyaç Kredisi
V

-

Kamu Personeline Özel Kredi Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

Eğer kamu kurumlarından birinde devlet memuru olarak görev alıyorsanız ihtiyaç kredisi kullanırken bu avantajı değerlendirebilirsiniz. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi bankalar standart ihtiyaç kredisi kampanyalarının yanı sıra kamu personellerine özel ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla da dikkat çekiyorlar. Eğer Vakıfbank Kamu Personellerine Özel Tik Kredi kampanyasından faydalanırsanız yüzde 1,27 kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Üstelik bu kredi faiz oranı kredinin tüm bedelleri ve vade seçenekleri için sabittir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinden faydalanan memurlar bu kredi için en fazla 48 ay vade isteyebilirler. Çünkü Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları için belirlenen maksimum vade 48 aydır.

Bu kredide kredi tahsis ücreti ve ek masraflar bulunmuyor. Yani kamu personelleri Vakıfbank sayesinde masrafsız olarak kredi çekebiliyorlar. Fakat çekilen kredi için hayat sigortası yaptırmak gerekebiliyor. Bunun için en net bilgiyi Vakıfbank şubelerinden edinebilirsiniz.

Kamu personellerine özel kredi kampanyası için Vakıfbank tarafından belirlenen limit 70 bin liradır. Yani bankadan kredi çekmek isterseniz bu kredi kampanyası bünyesinde en fazla 70 bin lira kredi alabiliyorsunuz.

Yüzde 1,27 gibi oldukça uygun bir kredi faiz oranıyla kredi veren Vakıfbank’tan 70 bin lira kredi alır ve krediyi 48 ayda geri ödemek isterseniz bankaya her ay 2066 lira taksit ödemeniz gerekir. Bu şekilde 48 ayın toplamında Vakıfbank’a 99 bin 206 lira ödeme yapmış olursunuz.

Vakıfbank kamu personellerine özel kredi kampanyasından faydalanmak için Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden kredi için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol