Ana Sayfa Kariyer Türkiye Finans eleman, personel, yetkili Alımları

Türkiye Finans eleman, personel, yetkili Alımları

-

Türkiye Finans eleman, personel, yetkili Alımları 

Türkiye’nin finansı, Türkiye Finans 2015 Personel alımı duyurularını her geçen gün arttırarak paylaşmaya devame etmektedir. 

Lise mezunu, Önlisans MYO (2 Yıllık üniversite) mezunu ve Lisans mezunu iş ilanları duyurulmuştur. 

Family Finans ve Anadolu Finans gruplarının birleşmesi neticesinde kurulmuş olan Türkiye Finans, 30 Aralık 2005 tarihinden bu yana ismini taşımaktadır. Geçen bu süre zarfın da banka büyük atılımlara imza atarak bugün 250’i aşkın şubesiyle Türkiye’nin yeni nesil genç bankacı adaylarına ışık tutmakta ve yol göstermektedir. 

Türkiye Finans iş ilanlarını sosyal medya ve kariyer siteleri aracılığı ile duyurup, gelen başvuruları kendi kriterleri çerçevesinde değerlendirmektedir. Benzer bankalar da olduğu gibi genç ve yeni mezun adaylar önceliklendirilmektedir. Bankanın bir çok ayrı departmanında farklı eğitim seviyesi, farklı yaş grubu ve aynı hedef odaklı çalışma arkadaşları istihdam edilmektedir. 

2015 Türkiye Finans Personel Alımı ve sınavları sayfamızda güncel olarak bulunmaktadır.  

Şuanda aktif olarak bir çok pozisyon için ilanları bulunan bankanın, şubeleri ve genel müdürlük kadrolarına yeni yerleştirmeler yapılıyor.  Türkiye Finans’ a başvurduğunuz takdirde sizi çok uzun olmayan bir maraton bekliyor olacaktır. Kısa bir mülakat sürecinden sonra 2. Ve gerek görülmesi durumunda final mülakatı yapılacak ve siz hayalleriniz deki işe ve pozisyona kavuşacaksınız.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,616BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,430TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler