Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTurkcell Personel Alımı Yapacak!

Turkcell Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni sektörler kendisini göstermiş ve yine üretildikleri ana kaynak olan teknolojinin başka bir boyut kazanabilmesi ile de kendilerini geliştirmiş ve ulusal bazdan uluslar arası baza çıkabilmeyi başarmışlardır.

Türkiye’de önde gelen iletişim oluşumlarından bir tanesi olarak hizmet vermekte olan Turkcell ve kendisinin grup şirketleri içerisinde bulunmakta olan ve Ukrakya, Belarus, Yunanistan gibi ülkeler içerisinde hizmet vermekte olan Life, İnteltek, Globaltower gibi firmalar için her departman içerisinde görev almak üzere personel alımı yapılacak.

Söz konusu iş ilanı için ise alım her departman içerisinde yapılmakta olup, avukatlıktan, teknoloji departmanına, insan kaynaklarından çağrı merkezine kadar birçok pozisyonu da kapsayacaktır. İstenilen adaylar için ise, depo görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış temsilcisi, kıdemli network ve de güvenlik görevlisi, part time şekilde çalışmasını sürdürecek mimar, avukat, dijital tasarım uzmanı, kendisine ait evden çalışacak sosyal medya uzmanları aranmaktadır. İş ilanı tüm Türkiye illeri için geçerlidir ve özellikle dil bilen adayların yerleşebileceği birçok pozisyon mevcuttur. Söz konusu pozisyonlar için istenilen diller arasında ise Arapça ve de İngilizce ilk sırada yerini almaktadır.

Güncelliğini korumakta olan Turkcell iş ilanı ve de Turkcell grup şirketleri iş ilanları için başvurması beklenen adaylardan beklenmekte olan özellikler farklılık gösterse de, ortalama bir kriter olarak en az lise mezunu olmuş olması ve bazı pozisyonlar için iyi düzeyde İngilizce ve de Arapça bilebilmesi, üniversitelerin sektör ile ilgili bölümlerinden diploma sahibi olabilmesi önemlidir.

Söz konusu ilan ile ilgilenen adaylar, aşağıda yer alan bağlantı ile ilana ulaşabilirler:

http://www.kariyer.net/turkcell-ve-grup-sirketleri-is-ilanlari-c2931-p21215/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.