Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni sektörler kendisini göstermiş ve yine üretildikleri ana kaynak olan teknolojinin başka bir boyut kazanabilmesi ile de kendilerini geliştirmiş ve ulusal bazdan uluslar arası baza çıkabilmeyi başarmışlardır.

Türkiye’de önde gelen iletişim oluşumlarından bir tanesi olarak hizmet vermekte olan Turkcell ve kendisinin grup şirketleri içerisinde bulunmakta olan ve Ukrakya, Belarus, Yunanistan gibi ülkeler içerisinde hizmet vermekte olan Life, İnteltek, Globaltower gibi firmalar için her departman içerisinde görev almak üzere personel alımı yapılacak.

Söz konusu iş ilanı için ise alım her departman içerisinde yapılmakta olup, avukatlıktan, teknoloji departmanına, insan kaynaklarından çağrı merkezine kadar birçok pozisyonu da kapsayacaktır. İstenilen adaylar için ise, depo görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış temsilcisi, kıdemli network ve de güvenlik görevlisi, part time şekilde çalışmasını sürdürecek mimar, avukat, dijital tasarım uzmanı, kendisine ait evden çalışacak sosyal medya uzmanları aranmaktadır. İş ilanı tüm Türkiye illeri için geçerlidir ve özellikle dil bilen adayların yerleşebileceği birçok pozisyon mevcuttur. Söz konusu pozisyonlar için istenilen diller arasında ise Arapça ve de İngilizce ilk sırada yerini almaktadır.

Güncelliğini korumakta olan Turkcell iş ilanı ve de Turkcell grup şirketleri iş ilanları için başvurması beklenen adaylardan beklenmekte olan özellikler farklılık gösterse de, ortalama bir kriter olarak en az lise mezunu olmuş olması ve bazı pozisyonlar için iyi düzeyde İngilizce ve de Arapça bilebilmesi, üniversitelerin sektör ile ilgili bölümlerinden diploma sahibi olabilmesi önemlidir.

Söz konusu ilan ile ilgilenen adaylar, aşağıda yer alan bağlantı ile ilana ulaşabilirler:

http://www.kariyer.net/turkcell-ve-grup-sirketleri-is-ilanlari-c2931-p21215/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − 12 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.