İthal Traktörün Fiyatı Şaşkına Çevirdi

0

İthal traktör çiftçilerin ilgisini çekmeyi başardı. Bursa’da gerçekleşen tarım fuarına ilgi yoğundu. Fuarda en çok dikkat çeken ise; ithal traktör oldu. Traktörün fiyatı da çiftçileri şaşkına çevirdi. Bir Milyon Liralık ithal traktör hayalleri süslüyor.            

Bursa’da 14 senedir gerçekleşen ve her sene daha yoğun ilgi ile karşılanan Bursa 14. Uluslararası Tarım,  Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı kapsamında traktörler çiftçilerin beğenisine sunuldu. BURTARIM 2016 kapsamında çiftçilere sunulan ürünler arasında ithal traktör önce hayalleri süsledi, sonra şaşkına çevirdi.  322 bin dolar yani; yaklaşık bir milyon lira üzerinde satışa çıkan ithal traktör fuara gelen ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardı.

FUAR BURSA’DA YAPILDI

Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ tarafından dün eş zamanlı olarak iki farklı fuar açıldı. Fuarlardan bir tanesi; BURTARIM diğeri de, 9. Uluslararası Hayvancılık ve  Ekipmanları Fuarı  oldu. Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre  Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarlara toplamda 22 farklı ülkeden ziyaretçi gelerek 451 farklı firmaya da ev sahipliği yaptı.

ÇİFTÇİLER FUARA AKIN ETTİ

Dün açılan bu iki fuar 16 Ekim 2016 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak. Toplamda ise; 300 Bin ziyaretçinin fuara gelmesi beklenirken; daha ilk iki günden modern tarım aletleri için adeta çiftçiler tarafından akına uğradı.

BİR MİLYON LİRA’YA TRAKTÖR

Katılımcı firmalar fuar kapsamında yeni geliştirdikleri ve son teknolojiyi kullanarak satışa sundukları modern tarım araçlarını sundu. Birçok araç ilgi odağı haline gelse de asıl ilgiyi Bir Milyon Lira değerinde satış fiyatı olan traktör gördü.

SÜRÜCÜSÜZ TRAKTÖR İŞ BAŞINDA

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı konumunda olan İrfan Özdemir traktör ile ilgili açıklamalarda bulunarak New Holland T8 Auto Command Serisi 435 modelinde satışa çıkan bu traktörün bir günde yaptıklarını 7 traktör tam 3 günde yapabiliyor şeklinde sözler kullandı. Hedeflerini büyük tutarak büyük yatırımlar yapan çiftçilere hitap eden bu traktörün gece gündüz demeden sürücüsüz bir şekilde tarlada işlem yaptığını ekleyerek konuşmasını tamamladı.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın