Ana SayfaKredilerŞekerbank 63. Yıl Kampanyası

Şekerbank 63. Yıl Kampanyası

-

Kuruluşunun 63. Yıl dönümünde olan Şekerbank, yeni bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanya neticesinde hem esnafların hem de işletme sahiplerinin yüzü güleceğe benziyor. Esnaf ve işletmelerin nakit gereksinimlerini anında karşılayan Şekerbank, 63. Yıldönümünü bu kampanya ile kutlamaya karar verdi.

3 AYLIK ERTELEME İMKANI İLE ŞEKERBANKTAN KREDİŞekerbank kuruluşunun 63. Yılı adına bir kampanya düzenledi. Şekerbank’ın yapmış olduğu bu kampanya neticesinde artık esnaf ya da işletme sahipleri 250 Bin TL’ye varan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Şekerbank bu kampanya ile esnaflara ya da işletme sahiplerine 3 ay taksit erteleme gibi muhteşem bir imkan sunarken; taksit seçeneklerini de 36 ay taksite kadar uzatma imkanı veriyor. Şekerbank bunların yanı sıra da Üreten Kart ve Şeker Bonus Business Kart sahibi olan müşterilerine taksit avansı sağlayarak büyük imkanlar veriyor.

Kurulduğu günden bugüne kadar herhangi bir aksilik yaşamadan hizmet hayatına devam eden Şekerbank bundan 63 yıl önce; 12 Ekim 1953’te kurulmuştu. Türk ekonomisinde esnafların ve işletmelerin büyük payının olduğunu söyleyen Şekerbank, bu söylem doğrultusunda 63. Yıl şerefine onlar için bir kampanya düzenlemeye karar verdiğini de söylüyor. Esnaflara ve İşletme sahiplerine 250 Bin TL nakit kredi veren Şekerbank ilk taksitleri için de 3 aylık bir erteleme imkanı sunuyor. Üstelik kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlere 36 aylık taksit imkanını da hediye ediyor.

63. YILINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN BANKA

Taksitli Ticari Kredi, Esnaf Kredisi, Ticari Taşıt Kredisi ve aynı zamanda da Taksitli Turizm Destek Kredisi vererek uygun faiz oranları ile dikkatleri 63. Yılında kendisine çeken Şekerbank bir kez daha en çok tercih edilen bankalardan oluyor.

ŞEKERBANK KART SAHİPLERİNE MÜJDE!

Üstelik yeni yılın kampanyası kapsamında da Üreten Kart ve Şeker Bonus Business kart sahibi olan Şekerbank müşterilerine Ekim 2016 döneminin sonuna kadar, taksitli nakit avanstan yararlanma fırsatı vererek bu müşterilerine de 12 ay taksit şansı sunarken sadece %1,63 oranında faiz alacağını açıklayan Şekerbank işlem ücreti almayacağını da belirtti.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol