Ana SayfaEkonomiTürkiye’nin En Büyük Fabrikası Yozgat’a Kuruluyor!

Türkiye’nin En Büyük Fabrikası Yozgat’a Kuruluyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Yozgata Yeni Fabrika

  Geri dönüşüm alanında çalışan ve yıllardır Kocaeli’de faaliyet gösteren Teknodrom Değerli Madenler Geri Dönüşüm Firması önemli bir karara imza atarak Yozgat’a taşınma kararı aldı. Artık Yozgat’ta çalışmalarını sürdürecek olan firmanın yeni tesisi bu alanda hizmet veren tesisler arasında en büyüğü olacak.

  Toplamda 50 bin metrekarelik bir alana kurulacak olan yeni tesisin 25 bin metrekaresi açık alan, 25 bin metrekaresi ise kapalı olan olacak. Türkiye’nin en büyük refinasyon tesisi Yozgat Organize Sanayisine kurulacak. Böylece Yozgatlı vatandaşlara yeni bir istihdam kapısı sağlanmış olacak.

  Fabrika Günde 100 Ton Kapasiteye Sahip Olacak

  Kendi yaptığı işi de iki katına çıkarak olan Teknodrom Değerli Madenler Geri Dönüşüm Firması Türkiye’nin en büyük refinasyon tesisi sayesinde günde 100 Ton değerli maden işleyecek. Henüz taşınma kararını yeni alan Teknodrom Değerli Madenler Geri Dönüşüm Firması arsa tahsis etmesi için Yozgat OSB Müdürlüğü’ne başvuruda bulundu.

  Yozgat Sevdalısıyım!

  Teknodrom Değerli Madenler Geri Dönüşüm firması yetkilisi Orhan Adıbelli yaptığı açıklamayla kendisin de bir Yozgatlı olarak Yozgat sevdalısı olduğunu ve memleketine yatırım yapmak istediğini belirtti. Kocaeli’de hizmet veren firmanın Yozgat’a taşınması durumunu açıklayan Orhan Adıbelli ‘’Türkiye’nin en büyüğü olmaya karar verdik, bunun için en uygun yer ise Yozgat’tı.’’ Dedi.

  Atıklardaki Değerli Madenler Geri Dönüşümle Ekonomiye Kazandırılıyor

  Geri dönüşüm işleme tesisi sayesinde atık maddeler ve ürünlerdeki değerli madenler geri dönüşümle tekrar kazanılıyor. Böylece çöp diye tabir edilen atıklardan yeni bir ürün elde edilebiliyor. Yozgat’a taşınarak Türkiye’nin en büyük refinasyon tesisiyle çalışmalarını sürdürecek olan Teknodrom Değerli Madenler Geri Dönüşüm firmasının yeni hedefi ise dünyanın en büyüğü olmak. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...