Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi İçin Son Gün!

Türkiye İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi İçin Son Gün!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Türkiye İş Bankası Avantajlı Kredi İçin Son Gün

  Yaklaşık olarak 1300 şubesi bulunan Türkiye İş Bankası neredeyse her ay özel bir kredi kampanyası oluşturarak tüketicilerin karşısına çıkıyor. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranları da bir hayli uygun. Kredi faiz oranlarının yüzde 1,22’den başladığı bu kampanya sonbahara özel bir kampanya olduğu için bugün bitecek. Dolayısıyla düşük kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin kredi başvurularını bir an evvel yapmaları gerekiyor.

  Tam olarak 50 bin liraya kadar verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için sms ile de başvuru yapabiliyorsunuz. Sms ile Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, İSTENEN KREDİ MİKTARI, AYLIK GELİR şeklinde bir mesaj hazırlayıp 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesaj için kullandığınız GSM operatörü sizlerden 1 standart sms ücreti alır.

  Kredinin miktarı arttıkça kredi için belirlenen kredi faiz oranı düşüyor. 5 bin liralık bir kredi aldığınızda bu krediyi yüzde 1,32 kredi faiz oranıyla alırken aynı krediden 50 bin lira olarak faydalandığınızda kredi faiz oranı 1,22 olur.

  10 bin lira kredi alarak 24 ay vade seçeneği istediğinizi varsayarsak kredi için 50 lira tahsis ücreti, 67 lira sigorta bedeli ödemeniz gerekir. Aylık 504 lira ödeme yaparak kredi borcunuzu toplamda 12 bin 99 lira ödeme yaptığınızda bitirmiş olursunuz.

  50 bin lira ihtiyaç kredisi alarak bu krediyi 48 ayda ödemek için 250 lira kredi tahsis ücreti, 313 lira hayat sigortası primi ödemeniz gerekir. Ayda 1457 lira ödeme yaparak toplamda 69 bin 960 liralık ödeme yaptığınızda kredi borcunuzdan kurtulursunuz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.