Türkiye İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi İçin Son Gün!

0

Türkiye İş Bankası Avantajlı Kredi İçin Son Gün

Yaklaşık olarak 1300 şubesi bulunan Türkiye İş Bankası neredeyse her ay özel bir kredi kampanyası oluşturarak tüketicilerin karşısına çıkıyor. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranları da bir hayli uygun. Kredi faiz oranlarının yüzde 1,22’den başladığı bu kampanya sonbahara özel bir kampanya olduğu için bugün bitecek. Dolayısıyla düşük kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin kredi başvurularını bir an evvel yapmaları gerekiyor.

Tam olarak 50 bin liraya kadar verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için sms ile de başvuru yapabiliyorsunuz. Sms ile Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, İSTENEN KREDİ MİKTARI, AYLIK GELİR şeklinde bir mesaj hazırlayıp 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesaj için kullandığınız GSM operatörü sizlerden 1 standart sms ücreti alır.

Kredinin miktarı arttıkça kredi için belirlenen kredi faiz oranı düşüyor. 5 bin liralık bir kredi aldığınızda bu krediyi yüzde 1,32 kredi faiz oranıyla alırken aynı krediden 50 bin lira olarak faydalandığınızda kredi faiz oranı 1,22 olur.

10 bin lira kredi alarak 24 ay vade seçeneği istediğinizi varsayarsak kredi için 50 lira tahsis ücreti, 67 lira sigorta bedeli ödemeniz gerekir. Aylık 504 lira ödeme yaparak kredi borcunuzu toplamda 12 bin 99 lira ödeme yaptığınızda bitirmiş olursunuz.

50 bin lira ihtiyaç kredisi alarak bu krediyi 48 ayda ödemek için 250 lira kredi tahsis ücreti, 313 lira hayat sigortası primi ödemeniz gerekir. Ayda 1457 lira ödeme yaparak toplamda 69 bin 960 liralık ödeme yaptığınızda kredi borcunuzdan kurtulursunuz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın