Ana SayfaKredilerTEB’den 4 Yıl Vadeli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı

TEB’den 4 Yıl Vadeli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı
T

-

TEB, kefil istemeden 30 bin liraya kadar internetten kredi veriyor. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak, ön onaylı anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediniz onaylanırsa banka sizi arar ya da bilgilendirme mesajı gönderir. Bankanın söylediklerine göre diğer işlemler yapılır. Detaylar için…

TEB 30 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Kefil göstermeden kredi çekmek için tercih edebileceğiniz bankalardan biri olan TEB, kredi paketleri için belirlediği limitler en yüksek olan bankalardan biridir. Birçok banka ihtiyaç kredisini 20 bin TL dolaylarındaki miktarlarla sizlere sunarken TEB 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi taleplerinizi karşılıyor.

Hızlı kredi başvurusu yapabilmek için TEB internet sitesine giriş yaparak standart ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinize verilen cevap sizlere sms ile bildirilir. Eğer kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmışsa başvurunuzu tamamlamak ve gerekli belgeleri bankaya ibraz etmek için TEB şubelerinden birine uğramanız gerekiyor.

4 Yıl Vade İmkanı!

TEB sayesinde alabileceğiniz ihtiyaç kredisi paketi yüzde 1,95 kredi faiz oranıyla veriliyor. Bu kredi faiz oranı kredinin geri ödeneceği süre boyunca sabitlenecektir, dolayısıyla krediyi aldıktan sonra sizlere sunulan geri ödeme tablosuna göre kredi borcunuzu ödersiniz. Bu durumda taksitlerinizin artması ya da kredi faizlerini değişmesi söz konusu olmayacaktır.

Almış olduğunuz ihtiyaç kredisi paketi için dilerseniz 4 yıla kadar vade talep edebiliyorsunuz. Bu kredi kampanyasından faydalanan kişilerin seçebilecekleri vade seçenekleri 1 ay ile 48 ay arasında değişiklik gösteriyor.

Ayda Bin Lira Ödeme

30 bin liralık bir kredi aldığınızda aldığınız bu kredi size 28 bin 703 lira olarak verilir. Çünkü bankanın sizlerden alacağı masraflar peşin olarak kredi üzerinden tahsil edilir. Bu krediyle 30 bin liralık bir paket alıp bunu 48 ayda geri ödemek istediğinizi varsayarsak TEB’e her ay düzenli olarak 1.046,94 liralık bir ödeme yapmanız gerekiyor. Toplamda 50 bin 253,10 liralık ödeme yaptığınızda kredi borcunuzun tümünü ödemiş olacaksınız.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol