Ana SayfaKredilerBurgan Bank'tan Notuna Göre Kredi

Burgan Bank’tan Notuna Göre Kredi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Burgan Bank’ın ödemelerine sadık müşteriler için geliştirdiği kampanya, KKB notu yüksek kişiler için avantaj sağlıyor. Bütçenize uygun ödeme planlarına sahip, düşük masraflı ihtiyaç kredisi sunan banka; bu kampanyasıyla ödemelerini aksatmadan yapan müşterileri kazanmayı amaçlıyor.

  Burgan Bank’ın “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” ismiyle tanıttığı kampanyasında kişilerin KKB notuna göre faiz oranları sunulmaktadır. “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” için uygulanacak faiz oranları müşterilerin KKB skoruna göre değişiklik göstermektedir.

  Banka KKB skoru 1.350 ve üzeri olan müşterileri için 1,24’ten başlayan faiz oranından faydalanma imkanı sunuyor. Platin Kredi olarak adlandırılan bu paket KKB diliminin en üst basamağına hitap ediyor. Başka bir deyişle borcuna en sadık müşteri grubuna. Doğal olarak en uygun faiz oranları da bu grup için belirlenmiş durumda.

  KKB skoru 1.250 – 1.350 aralığında olan müşteriler ise 1,30’dan başlayan faiz oranından faydalanabiliyorlar. Bankanın bu pakete verdiği isimse Altın Kredi. “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” üç gruptan oluşuyor ve bu grubun son basamağında ise Gümüş Kredi yer almakta. Gümüş Kredi’den faydalanmak isteyen kişilerin KKB skorunun minimum 1.110 olması gerekiyor. 1100 – 1.250 bandında KKB notuna sahip müşteriler 1,35’ten başlayan faiz oranından faydalanarak kredi kullanabilmekteler. Banka bu paketlerin herhangi birinden faydalanmak isteyen müşteriler için üst limit miktarını 100.000 Türk Lirası olarak belirlemiş durumda. 12 aydan başlayan vade seçenekleri ise kampanya dahilinde 48​​​​​ aya kadar uzanmakta.

  Burgan Bank bu kampanya için bir sonlanma süresi belirlemiş durumda. 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek kampanyada belirtilen tutar ve vade aralıklarında kredi kullanmak mümkün olabilmektedir. Kampanya dahilinde tahsis ücretlerinden muaf tutulma gibi bir durum ise söz konusu değil. Burgan Bank “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” için tahsis ücretini kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak belirlemiştir. Bununla birlikte vergi, fon ve hayat sigortası gibi kesintiler ise şubeye gidildiğinde kredi kullanılmadan mutlaka görüşülmesi gereken hususlar.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...