Ana SayfaKredilerBurgan Bank'tan Notuna Göre Kredi

Burgan Bank’tan Notuna Göre Kredi
B

-

Burgan Bank’ın ödemelerine sadık müşteriler için geliştirdiği kampanya, KKB notu yüksek kişiler için avantaj sağlıyor. Bütçenize uygun ödeme planlarına sahip, düşük masraflı ihtiyaç kredisi sunan banka; bu kampanyasıyla ödemelerini aksatmadan yapan müşterileri kazanmayı amaçlıyor.

Burgan Bank’ın “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” ismiyle tanıttığı kampanyasında kişilerin KKB notuna göre faiz oranları sunulmaktadır. “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” için uygulanacak faiz oranları müşterilerin KKB skoruna göre değişiklik göstermektedir.

Banka KKB skoru 1.350 ve üzeri olan müşterileri için 1,24’ten başlayan faiz oranından faydalanma imkanı sunuyor. Platin Kredi olarak adlandırılan bu paket KKB diliminin en üst basamağına hitap ediyor. Başka bir deyişle borcuna en sadık müşteri grubuna. Doğal olarak en uygun faiz oranları da bu grup için belirlenmiş durumda.

KKB skoru 1.250 – 1.350 aralığında olan müşteriler ise 1,30’dan başlayan faiz oranından faydalanabiliyorlar. Bankanın bu pakete verdiği isimse Altın Kredi. “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” üç gruptan oluşuyor ve bu grubun son basamağında ise Gümüş Kredi yer almakta. Gümüş Kredi’den faydalanmak isteyen kişilerin KKB skorunun minimum 1.110 olması gerekiyor. 1100 – 1.250 bandında KKB notuna sahip müşteriler 1,35’ten başlayan faiz oranından faydalanarak kredi kullanabilmekteler. Banka bu paketlerin herhangi birinden faydalanmak isteyen müşteriler için üst limit miktarını 100.000 Türk Lirası olarak belirlemiş durumda. 12 aydan başlayan vade seçenekleri ise kampanya dahilinde 48​​​​​ aya kadar uzanmakta.

Burgan Bank bu kampanya için bir sonlanma süresi belirlemiş durumda. 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek kampanyada belirtilen tutar ve vade aralıklarında kredi kullanmak mümkün olabilmektedir. Kampanya dahilinde tahsis ücretlerinden muaf tutulma gibi bir durum ise söz konusu değil. Burgan Bank “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” için tahsis ücretini kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak belirlemiştir. Bununla birlikte vergi, fon ve hayat sigortası gibi kesintiler ise şubeye gidildiğinde kredi kullanılmadan mutlaka görüşülmesi gereken hususlar.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol