Ana SayfaKredilerBurgan Bank'tan Notuna Göre Kredi

Burgan Bank’tan Notuna Göre Kredi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank’ın ödemelerine sadık müşteriler için geliştirdiği kampanya, KKB notu yüksek kişiler için avantaj sağlıyor. Bütçenize uygun ödeme planlarına sahip, düşük masraflı ihtiyaç kredisi sunan banka; bu kampanyasıyla ödemelerini aksatmadan yapan müşterileri kazanmayı amaçlıyor.

Burgan Bank’ın “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” ismiyle tanıttığı kampanyasında kişilerin KKB notuna göre faiz oranları sunulmaktadır. “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” için uygulanacak faiz oranları müşterilerin KKB skoruna göre değişiklik göstermektedir.

Banka KKB skoru 1.350 ve üzeri olan müşterileri için 1,24’ten başlayan faiz oranından faydalanma imkanı sunuyor. Platin Kredi olarak adlandırılan bu paket KKB diliminin en üst basamağına hitap ediyor. Başka bir deyişle borcuna en sadık müşteri grubuna. Doğal olarak en uygun faiz oranları da bu grup için belirlenmiş durumda.

KKB skoru 1.250 – 1.350 aralığında olan müşteriler ise 1,30’dan başlayan faiz oranından faydalanabiliyorlar. Bankanın bu pakete verdiği isimse Altın Kredi. “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” üç gruptan oluşuyor ve bu grubun son basamağında ise Gümüş Kredi yer almakta. Gümüş Kredi’den faydalanmak isteyen kişilerin KKB skorunun minimum 1.110 olması gerekiyor. 1100 – 1.250 bandında KKB notuna sahip müşteriler 1,35’ten başlayan faiz oranından faydalanarak kredi kullanabilmekteler. Banka bu paketlerin herhangi birinden faydalanmak isteyen müşteriler için üst limit miktarını 100.000 Türk Lirası olarak belirlemiş durumda. 12 aydan başlayan vade seçenekleri ise kampanya dahilinde 48​​​​​ aya kadar uzanmakta.

Burgan Bank bu kampanya için bir sonlanma süresi belirlemiş durumda. 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek kampanyada belirtilen tutar ve vade aralıklarında kredi kullanmak mümkün olabilmektedir. Kampanya dahilinde tahsis ücretlerinden muaf tutulma gibi bir durum ise söz konusu değil. Burgan Bank “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” için tahsis ücretini kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak belirlemiştir. Bununla birlikte vergi, fon ve hayat sigortası gibi kesintiler ise şubeye gidildiğinde kredi kullanılmadan mutlaka görüşülmesi gereken hususlar.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.