Mobilya mağazası bugün açılış yapınca indirimler de havada uçuştu. Mobilya mağazasının açılışına gelen herkes şok indirimler ile karşı karşıya kalınca adeta izdiham yaşandı. Üç kişilik kanepeyi 219 TL’ye satan mağaza, çift kişilik yatağı ise 119 TL’den satışa sununca bayanlar mağazadan çıkamadı.

119 TL’YE ÇİFT KİŞİLİK YATAK SATILDI

Bugün itibari ile hizmet vermeye başlayan mobilya mağazası açılışını Bilecik’te gerçekleştirdi. Mobilya mağazasının açılışa özel ürünlerini ucuz fiyatlara satması dikkatleri mağazanın üzerine çekmeyi başardı. Yastıklar 1 TL’den satışa sunulurken, 650 TL’ye satılması gereken 3 kişilik kanepe 219 TL’den alıcısını buldu. 3 kişilik kanepe için 75 kişi kotasını koyan mağazada talepler artınca mağaza sahibi kotayı 150’ye çıkarmak zorunda kaldı.

Bilecik’te açılışını yapan mobilya mağazasına akın edenler 1 TL’ye yastık, 219 TL’ye üç kişilik kanepe ve 119 TL’ye de çift kişilik yatak alarak evlerine döndüler.

BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ AÇILIŞA KATILDI

Bilecik’te açılan mobilya mağazasının açılışına, Bilecik Belediye Başkan Vekili katılım gösterdi. Vekil Nihat Can ve mağaza sahibi Ömer Çetmen mağazanın açılışını yaparken Çetmen konuşma yaptı. Açılış konuşmasını mağaza açılışına gelen halka yapan Nihat Can, Bilecik ilinin her an gelişmeye devam ettiğini söyleyerek nüfusunda da artışların gerçekleştiğini belirterek nüfusun ihtiyacını karşılamak için açılan bu mağazanın da bol kazanç elde etmesini dilediğini belirtti.

YASTIKLAR 1 TL’YE SATILDI

Başkan vekili tarafından yapılan konuşmanın ardından mağazanın açılışı dualar ile gerçekleşip mağazaya gelen ilk müşterilere ise ikramlar gerçekleştirildi. Açılışta en dikkat çeken ise; 1 TL’ye satılan yastıklar oldu. Birçok kişinin başta 1 TL değerinden satışa çıkan yastıklara akın ettiği görüldü ve mağaza sahibi de bu yoğun ilgiden memnun kaldığını belirtti.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın