Ana SayfaKredilerEmeklinin Kredisi Halkbank’tan

Emeklinin Kredisi Halkbank’tan

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Halkbank maaşını kendisinden alan emeklilere özel fırsatlar sunuyor. Banka duyurduğu “Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi” ile ekonomik sıkıntı yaşayan emeklilerin yüzünü güldürmeyi planlıyor.

  Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi’nde masraf ödemeden kredi kullanma fırsatı banka tarafından emeklilere sunulmaktadır. İsteyen müşteriler iste bir miktar masraf ödeyerek daha uygun faiz oranlarından yararlanma imkanına sahipler. Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak gayet kolay. Telefonun mesaj kısmına aralarında boşluk bırakılarak “EMEKLI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazılarak 3452’ye SMS atılması krediye başvurulması için yeterlidir. Kredi başvurusunun ön onay alıp-almadığı yine SMS yolu ile banka tarafından müşterilere bildirilmektedir.

  Azami Miktar 50.000 Türk Lirası

  Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında Halkbank emeklilere maksimum 50.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanma olanağı sağlamaktadır. 48 aya kadar vade imkanı sunulan kampanyada kredi tahsis ücretli ve masrafsız kredi seçenekleri arasında tercih yapmak emeklilere bırakılmıştır.

  10.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteri kredi tahsis ücreti ödemek istemez ise aylık 1,35 faiz oranı ile kredisini kullanabilir. Bu durumda 48 ay vadede aylık geri ödenmesi gereken taksit tutarı 301 Türk Lirası olarak gerçekleşmektedir.

  Kredi Tahsis Ücretli seçenekte ise; 10.000 Türk Lirası kredi kullanımında aylık 1,25 faiz oranından faydalanmak mümkün olmaktadır. Bu durumda müşteri 53 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir. 48 ay vadede aylık taksitlerinin miktarı ise 294 Türk Lirası düzeyinde olacaktır.

  Halkbank, emeklinin 50.000 Türk Lirası kredi kullanmak istediği durumda da faiz oranlarını değiştirmemektedir. Kredi Tahsis Ücretli seçenekte aylık 1,25 faiz oranından faydalanacak müşteri 263 Türk Lirası dosya masrafı ödeyecektir. Bununla birlikte aylık geri ödemesi gereken taksit tutarı 1470 Türk Lirası olarak karşısına çıkacaktır.

  Dosya masrafı ödemek istemeyen emekli ise aylık 1,35 faiz oranından kredisini kullanacaktır. Bu durumda bankaya 48 ay vadede her ay 1510 Türk Lirası geri ödeme yapması gerekecektir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Denizbank Staj Başvuruları Başladı

  Denizbank staj başvuruları başladı. Denizbank'ın öğrenciler için düzenlediği ve banka iş ilanları kapsamında yayımladığı...

  Albaraka Türk, ATM Ağını Genişletiyor!

  Albaraka Türk, Yapı Kredi Bankası ile beraber yürüttüğü çalışmalar kapsamında ATM ağını genişletmeye devam...

  Q Yatırım Bankası ve Fimple Arasında Yeni Ortaklık!

  Q Yatırım Bankası, bankacılık altyapısı açısından tümü API’den meydana gelen bulut tabanlı özel bir...

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.