Ana Sayfa Kariyer Türk Ekonomi Bankası TEB iş ilanları, eleman, yetkili, uzman Alımları

Türk Ekonomi Bankası TEB iş ilanları, eleman, yetkili, uzman Alımları

-

Türk Ekonomi Bankası TEB iş ilanları, eleman, yetkili, uzman Alımları 

Yurdumuzun bankacılık sektöründe saygı değer bir yere sahip olan Türk Ekonomi Bankası, ülkemizde faaliyetlerine başladığı günden buyana bir çok yenilik ve atılımlara imza atmıştır. 

TEB, Türkiye’de bankaları derecelenirmekle görevli olan kurum ve kuruşlar tarafından ise içerisinde olduğu grubun lideri konumunda gösterilmektedir. Her geçen gün yeni şube ağı ve yeni departmanlar açarak hem yeni nesik bankacı adaylarına hem de sektöre büyük ölçüde fayda sağlayıcı hareketlerde bulunmaktadır. 

87 ayrı ülke de faaliyet gösteren Türk Ekonomi Bankası TEB, BNP Paribas ortaklığı ile daha güçlü gelecek planları yaparken siz değerli adayları da bu planlarına dahil etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinde yeni istihdamlar ile 2015 yılına çok hızlı bir giriş yapmıştır. Kariyer sayfaları ve sosyal medya aracılığı ile duyurulan bu TEB iş ilanları şuanda yaklaşık 250 ile 1000 personel alımı civarındadır. 

TEB İş ilanları, personel alımı ve sınav duyuruları sayfamızda yer aldığı gibi, kariyerinizi Türk Ekonomi Bankasında nasıl yönlendirebileceğiniz, size sağlayacağı değerler ve hedeflerinize ulaşmasınız yardımcı olacak notları da bulabilirsiniz. 

Genel Müdürlük, Operasyon merkezleri, Şube ve Saha satışı için ideal poziyonlar barındıran TEB ‘de kariyerinize başlamanız için 2015 açık pozisyonları, yapılacak olan sınavlar ve iş ilanlarını takip edebilirsiniz. 

Türk Ekonomi Bankası TEB Bireysel bankacılık alanın da hem satış hem de gişe pozisyonları, Kurumsal ve Ticari Bankacılık Şube ağı için 2015 yılı personel alımları duyurulmuştur. Tüm bu pozisyonlar ve başvurabileceğiniz kanallar belirtilmiştir.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,549BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
22TakipçilerTakip Et
2,426TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler