Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

0

Bir devlet bankası olan ve her zaman öğrencinin yanında olduğunu belirten Ziraat Bankası düşük faizli eğitim kredisiyle öğrencinin yanında olduğunu kanıtlıyor. Ziraat Bankası her türlü eğitim ihtiyaçları için ihtiyaç sahiplerine sunduğu eğitim kredisinin faiz oranını 1.29 olarak belirlemiştir. Ders çalışmak sizden, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizden sloganıyla yola çıkan Ziraat Bankası esnek vade seçenekleri ve düşük faiz oranıyla öğrencilerin her türlü okul gideri, dershane ve kurs giderlerini kolaylıkla karşılama fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası eğitim kredisini taksitli veya kredili mevduat hesabıyla kullanıma açmaktadır. Ziraat Bankası eğitim kredisini eğitimi masraflarının yükünü çekene maddi veya şahsi teminatla ödemektedir. Yani krediyi öğrenci veya kursiyerin velisine ya da öğrencinin eğitim masraflarını karşılayan bireylere vermektedir. Aynı zamanda düzenli geliri olan öğrenci veya kursiyere de krediyi ödemektedir.

Ziraat Bankası maddi veya şahsi teminat şartıyla sunduğu eğitim kredisinde 36 aya kadar vade şansıda sunmaktadır. Aynı zamanda ödeme sıklığını da ihtiyaç sahibinin karına bırakan Ziraat Bankası her ay ödeme yapmanın yanında üç ayda bir ödeme yapma fırsatını da müşterilerine sağlamaktadır. 1,29 gibi düşük bir faizle müşterilerinin karşına çıkan Ziraat Bankası bununla da yetinmeyip eğitim kredisi çekenlere kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapmaktadır.

Ziraat bankasının güzel fırsatlarla sunduğu eğitim kredisine kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Öncelikle herhangi bir Ziraat şubesinde başvuru forumu alarak işe başlamalısınız. Daha sonra kimlik veya dengi bir belge, çalışma durumunuza göre gelir belgesi, eğitim durumuyla ilgili belge ve faturalar ve şubeden istenen diğer belgelerle birlikte Ziraat şubesine giderek Eğitim Kredisine başvurabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın