Halkbank Kamu Çalışanları İhtiyaç Kredisi

0

Halkbank’tan Devlet Memuruna Özel Kredi Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

Halkbank düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkânı kamu çalışanlarının yüzünü güldürdü. Bir devlet bankası olan Halkbank 1.25 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisiyle devlet çalışanlarının halinden anladığını bir daha gösterdi. Halkbank sayesinde artık kamu çalışanlarının ihtiyaçları bütçelerine yük olmayacak. Halkbank’ın duyurduğu kampanya niteliğimdeki Kamu Çalışanları ihtiyaç kredisi 50000 TL ye varan kredi miktarı, 1.25 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçenekleriyle kamuda ihtiyacı olan bırakmayacak.

Halkbank Kamu Çalışanları İhtiyaç Kredisi kapmayasından yararlanabilmek için Halkbank Kredili Mevduat Hesabı ve Hayat Sigortası yaptırma talebinde bulunanları gereklidir. Hayat sigortası primi müşterinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekle birlikte 35 yaşındaki bir erkeğin müşterinin yıllık sigorta pirimi 148 TL’dir. Halkbank’ın uygun faizli kamu çalışanlarına özel kredisinden kamu çalışanıysanız ve hayat sigortası ve kredili mevduat talebinde bullunmuşsanız rahatlıkla kredinin imkanlarından yaralanabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Halkbank Kamu çalışanları ihtiyaç kredisinin 48 ay vadeli ve 50000 TL miktarında ve 1.25 faiz oranından çekerseniz, kredinizin gerçek faiz oranı ya da efektif faiz oranı da diyebileceğimiz kredinin yıllık maliyet oranı 19.9113% olacaktır. Yıllık maliyet oranı faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır. Şunu da belirtmemiz gerekir ki kredinin yıllık faiz oranı kredi miktarına, vadesine göre değişmektedir.

Halkbank Kamu Çalışanları İhtiyaç Kredisini hayat sigortası yaptırmışsanız ve kredili mevduat hesabı açtırmışsanız çekmek çok kolay! Kimlik belgeniz, gelir belgesi(kamu çalışanları için bordro) ve ek gelir belgelerini hazırlayarak en yakın Halkbank şubesine gitmeniz yeterlidir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın